Zayıflatan bitki çayları nelerdir?

Bitki çayları zayıflatır mı? Zayıflatan bitki çayları, iştah kesen birkaç yiyecek hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Genelde birçok bitki çayı, zayıflama formüllerinde yer alıyor. Etkileri günümüzce kesinleşmiş, tarihi çok eski bitki çayları biliyorum. Bunların başında şüphesiz yeşil çay geliyor. Ödem atma ve cilt kızarıklığını yenmek isteyen herkes, günde iki fincan şekersiz yeşil çay tüketmeli. Bunun haricinde, yeşil çay metabolizmayı hızlandırıyor, yağ yakıyor.

Spor camiasında günde bir litre tüketilir. Normal bir insan için en fazla iki ya da üç fincan tavsiye ediyorum. Fazla tüketmek, normal insanlar için bazı sıkıntılara yol açıyor. Bunlara örnek olarak aniden sinirlenme diyebilirim.

Daha önceleri hazır bitki çayları alıyordum. Bunları uzun süre denedim, hiçbirinin faydasını görmedim. Sizlerde bu tür yanlışlara düşmeyin. Aktarcılardan almak yerine marketleri tercih etmeyin.

5 liraya aktarcıdan alacağınız yeşil çayı bir ay tüketebilirsiniz. Ucuz ve kalitelidir. Aynı zamanda, taze olduğuna emin olun. Elinizle dokunun, anlaşılıyor.

Kısacası şu bitki çaylarını ve yiyeceklerini günlük hayatınıza katmanızı tavsiye ediyorum. Hemen geçelim;

  1. Yeşil çay
  2. Mate
  3. Sinirli ot
  4. Sinameki
  5. Biberiye

Bu beş adet bitki çaylarını günlük hayatınızdan çıkarmayın. Bir gün birini, diğer gün birini tüketin. Günde iki fincan olacak, şekersiz olacak şekilde tüketin.

Birde bugün sizlere bir zayıflama çayı daha tavsiye edeceğim. Yukarda yazdığım listedeki çaylara ek olarak toplam 11 bitki çayından oluşan forx5 ismi verilen bir çay.

Forx5 Zayıflama Çayı

Forx5 zayıflama ile bir ay gibi bir sürede zayıflayabilirsiniz. Bu çayın içinde yukarda verdiğim çaylar ve daha fazlası vardır. O bitki karışımları gerçekten çok etkilidir. Yüksek tansiyonu olanlar biraz temkinli olmalıdır. Bunun dışında iştah keser, zayıflamaya yardımcı olur.

Diğer zayıflatan bitki çaylarına şu linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.dogalguzellik.net/konular/diyet

Ayrıca DOGALGUZELLIK.NET sitesine girerek, ev yapımı birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.