Yırtık Jean Pantolon Modelleri

Son yıllarda epey moda olan yırtık pantolonlar artık tüm bayanların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Neredeyse bayan erkek farketmeksizin herkeste olan bu yırtık pantolonlar git gide ilgisini arttırmaktadır. Düz pantolonları tamamen unutturan yırtık pantolonlar epey bir süre modasını sürdürecek gibi duruyor. Birbirinden farklı renk ve modelleri olan yırtık pantolonlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için gelin hep beraber yırtık jean pantolon modellerine bakalım…

1- Tam Yırtık Olmayan Pantolonlar

Tam yırtık sayılmasa da yırtık pantolon kategorisine giren bu pantolonlar bayanların favorileri arasındadır. Pantolonun fazla açık olmamasına özen gösteren bayanlar için epey bir kullanışlı olacaktır. Hem modayı takip etmiş hem de kendi zevkimize göre giyinmiş olacağız.

2015-yirtik-jean-pantolon-modelleri-28

2- Tüm Bacak Yırtık Pantolonlar

Tüm bacak boyunca yırtık olan pantolonlar oldukça salaş bir hava katmaktadır. Hem şık hem de spor olarak kombinleyebileceğimiz bu pantolonlar oldukça kullanışlı ve bayanlar tarafından oldukça beğenilmektedir.

2015-yirtik-jean-pantolon-modelleri-29

3- Fiyonk Yırtık Pantolonlar

Yırtık pantolonlar arasında epey farklı ve dikkat çekici olan bu fiyonklu yırtık pantolonlar moda dünyasına damgasını vuracak cinsten. Sıra dışı tarzıyla biz hanımların ilgisini çoktan çekmiş bulunmaktadır. Kendisinde farklı bir hava yaratmak isteyen bayanlarımız bu modeli kolaylıkla kullanabilirler.

Fiyonklu-bayan-yırtık-kot-pantolon-modeli

4- Diz Yırtık Pantolonlar

Pantolonum yırtık olsun ama çok olmasın diyorsanız sadece dizi yırtık modeller tam da sizlere göre. Abartıya yer vermeden ama modaya da uyaraktan kullanabileceğimiz bu pantolonlar herkes tarafından beğenilen ve sık kullanılan bir modeldir.

tarz-kot

5- Beyaz Yırtık Pantolonlar

Sadece kot rengiyle sınırlı kalmayıp farklı renklere de bünyesinde yer veren yırtık jean pantolonlar beyaz rengiyle de oldukça tarz ve ilgi çekici durmaktadır. Beyaz pantolonlar bu sene de moda olmakla birlikte hem beyaz hem de yırtıklı pantolonlar daha bir beğenilmektedir ve bayanların öncelikli tercihi olmaktadır.

yırtık-beyaz-jean

6- Yamalı Yırtık Pantolonlar

Yırtık pantolon modelleri arasında epey kendinden söz ettirecek bir diğer modelde yamalı pantolonlardır. Yırtık kısımlar farklı renk ve modeller ile yama yapılarak farklı bir tarz oluşturan bu model de bayanlar tarafından beğenilen bir modeldir.

yirtik-jean-pantolon-kisin-nasil-giyilir-61

7- Siyah Yırtık Pantolonlar

Her kombine rahatlıkla uyabilecek siyah pantolonlar da yırtık modasıyla buluşmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu modeller de herkesin beğenisine sunulmuştur.

Yırtık-Jean-Pantolon-Modelleri

8- Çizik Yırtık Pantolonlar

Yırtık jean pantolonların bir diğer modeli de çizik yırtık pantolonlardır. Yırtıkları çok açık olmayan sadece makasla kesilmiş gibi duran bu modeller de oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Yırtık-Kot-Pantolon-Modelleri

9- Boyfirend Yırtık Pantolonlar

Son zamanların moda pantolonu olan boyfriend pantolonlar rahat olması nedeniyle bayanlar tarafından çok beğenilmişti. Şimdi ise boyfriend pantolonlar yırtık modasıyla buluşarak daha çok beğenilen bir pantolon halini almıştır.

yırtık-kot-pantolon-resimleri-802x1024

10- Desenli Yırtık Pantolonlar

Yırtık pantolonların farklı renk ve desenleri olduğunu söylemiştik. Desenli kotlarda da yırtık modeller ayrı bir hoş durmaktadır.

Yırtık-Yeni-Sezon-Yüksek-Bel-Kot-Pantolon-Modelleri

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.