VelaShape selülitten kurtulmaya nasıl yardımcı olur?

Selülit çoğunluka zayıf yada kilolu bayanlarda görülen bir deri değişikliğidir. Selülit her yaştan kadınlarda ortaya çıkabilir ve yaşla birlikte daha fazla görünür hale gelir. Zamanla cilt kalınlığını kaybeder ve böylece çirkin selülit darbelerinin görünürlüğünü arttırır.

VelaShape® selülitten kurtulmaya nasıl yardımcı olur?

beauty-61b

Vela Ürün serisi, kızılötesi (kızılötesi), Bi-Polar RF (radyo frekansı) ve darbeli vakum ve masaj merdaneleri kullanılarak mekanik doku manipülasyonu da dahil olmak üzere dört farklı teknolojiyi birleştiren tek invaziv vücut şekillendirme ürünüdür.

IR ve vakumla birleştirilmiş RF teknolojilerinin birleşimi, fibröz septum da dahil olmak üzere bağ dokusunun derin şekilde ısıtılmasına neden olur; bu da kollajen birikiminde ve lokal hücresel metabolizmada bir artışa ve böylece cilt gevşekliğinde ve hacminde lokal bir azalmaya neden olur. Vela’nın ek mekanik doku manipülasyonu, hem sağlıklı cilt yapısı için hem temel bileşenler olan dolaşımda ve lenfatik drenajda ani bir artışa neden olur. Bu teknolojinin hem güvenliğini hem de eşsiz etkililiğini teyit eden bugüne kadar toplam 3.5 milyondan fazla bağımsız tedavi yapılmıştır.

Non-invaziv Vela çizgisi, cildin görünümünü tedavi ederken sinerjik etki yaratan 4 teknolojiyi birleştiren tek sistemdir. Bu ürün grubunun benzersiz etki mekanizması çok sayıda klinik çalışmada ve 3,5 milyondan fazla bağımsız tedavide ispatlanmış çok güvenli, rahat ve etkili bir prosedürü mümkün kılar.

Velashape tedavisi, inceltilmeye ihtiyaç duyan herhangi bir vücut bölgesine uygulanabilir: uyluklar, karın, kollar, kanatlar ve daha fazlası. Vela tedavileri yaşlara göre sınırlı değildir ve selülit azaltılması ve / veya çevresi azaltma isteyen tüm hastalar tedavi edilebilir. Bununla birlikte, tedavi eden klinisyen, hastanın iyi bir aday olup olmadığını belirleyecektir. En iyi sonucu almak için bu hastalar aynı zamanda sağlıklı bir yaşam tarzı sağlamaya kararlı olmalıdırlar.

VelaShape hakkında daha fazla bilgi için http://www.epibeauty.com/velashape-3 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.