Turuncu ile İlkbaharı Yakalayacaksınız!

 

Soğuk kış günlerini geride bıraktığımız şu günlerde ilkbaharın ılık ılık esen rüzgarı baharı yaşamaya başladığımızı hissettiriyor. Peki bahar geliyor ve baharda ne giysem kendimi daha enerjik hissederim diyorsanız işte size en enerjik cevap ve renk; turuncu…

Şimdiden turuncu rengin enerjisiyle kendinizi bahara ve yaza hazırlamanızı tavsiye ederiz, çünkü bu yıl turuncu ile ilkbaharı yakalayacaksınız! Renklerin insanın psikolojisi üzerindeki etkilerini bilmeyenimiz yoktur, ki turuncu rengin neşeli ve enerji dolu bir renk olduğunu biliyor muydunuz?

Kadınlar renkli kıyafetleri sevse de iddialı renkler pek cazip gelmez kimisine ama iddialı görüp de giymediğiniz renkler arasında turuncu varsa hemen bundan vazgeçmenizi öneririz, çünkü doğru kombinlediğiniz turuncu ile harika ve stil sahibi olursunuz. Aynada kendinize bir daha bakarsınız, enerjinizi aynada hissedersiniz hatta emin olun.

turuncu_

Tamam turuncu giyelim de ne ile kombinleyelim derseniz cevabı basit; hemen hemen her rengin uyumdaşı ve nötr olan siyah ve beyazla harika kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun yanısıra haki, krem ve pudra renklerle harikalar yaratabilirsiniz, yeter ki isteyin.

Turuncu ile ilkbaharı yakalayacaksınız derken baharın tazeliğini, güzelliğini ve canlılığını üzerinizde çiçek ferahlığında hissedeceksiniz diyoruz, turuncu çiçek gibi bir elbisenin altına kontrast bir şıklık elde etmek için mor bir babet çiçek bahçesine dönmenize eşlik edecektir ama yok iddialı olur derseniz, krem veya nude tonlarında babetleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu bahar turuncu bir çanta ve aksesuarlarınızı da kullanmayı ihmal etmeyin; yani diyoruz ki siz istedikten sonra turuncu ile bu ilkbaharda hiçbir şey harika ve enerjik görünmenize engel olamayacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.