Tesettür Takımlar Zafer Yaşıyor

Ne süreçler, ne aşamalar, ne kavgalar ne fırtınalar yaşadı bu ülke de tesettür giyimi. Az mı dışlandı, horlandı, modernizemin düşmanı ilan edilerek az mı ötelendi tesettür giyimi. Gerçekten çok büyük bir kavga ve sınav verdi tesettür giyim. Bu kavga esnasın da elbette kolunun ve kanadının kırıldığı zamanlar oldu. Hırpalanmış lığın, ötelenmiş liğin verdiği ciddi travmalar da yaşadı. Ancak bütün bu olumsuzluklara rağmen, işini önemseyen, ciddiye alan, kararlı ve inançlı firmaların varlığı, bir bakıma tesettür giyimin sigortası gibiydi. Bıkmadan ve usanmadan bu mücadelenin içinde olmakla beraber, istikrarlı bir şekilde bu giyim tarzına yatırım yapmaktan vazgeçmediler. Hem de, istismarın ayyuka çıktığı bir zaman diliminde bu dik duruşu sergiledi. Birçok insanın beğendiği ve birçok kadının kapalı olarakta çekici olmasını sağlayan giyim modellerinden biri olan https://www.mehruyan.com/takim-tesettur-modelleri-ve-fiyatlari ürünlerine buradan inceleyip, sahip olabilirsiniz.

gamze-polat-trend-tunik-turuncu-01-660x994

Tesettür giyim ve tüketici kitlesinin alabildiğince ötekileştirildiği, horlandığı ve sayısız kötü sıfatlar ile tanımlandığı bir süreç yaşadı bu ülke. O süreçte samimi ve dürüst şekilde bu kavganın tarafı olan firma ve markaların varlığı kadar, bu durumu kendi ucuz çıkarları için fırsata dönüştürmeye çalışan sözüm ona firma ve markalar da yok değildi elbette. İşte tam da bu keşmekeş içerisinde, verdiği kavganın zafere dönüşmesini büyük bir vakarla karşıladı tesettür giyim sanayi. Gurur ve kibre kapılmadan bütün mütevazı tavrını çağın vizyon er bakış açısıyla birleştirerek muhteşem bir sıçrama yaptılar. Öyle ki bu sıçrama, kendi tüketici kitlesi bir kenara en şedit muhalifler tarafından bile içten içe takdir edilir ve gıpta ile bakılır bir boyuta geldi. Bu durum muhteşem bir öz güven artışına ve sonucunda klasik ve alışıla gelmiş model ve çizgilerin dışına çıkarak bambaşka tasarımlar geliştirdiler. Farklı, özgün ve klasik çizgilerden uzak bir moda ile çıktı tüketici kitlesinin karşısına.

nurbanu-kural-papatya-bakir-ceket-01-660x994

Elbette ki yapılan ar-Ge yatırımları çeşitli sitelerde olduğu gibi mehruyan mağazasında da meyvelerini vermeye ve bu kaliteli firma ve markaları daha bir tetiklemeye başladı. Sonucunda tesettür giyim sanayi büyük bir patlama yaparak adeta altın çağını yaşamaya başladı. Birbirinden özel, birbirinden güzel, farklı ve özgün çizgiler, renk ve tasarımlar adeta artarda görücüye çıkmaya başladı. Bu durum tüketici kitlesinin daha geniş bir tabana hitap etmesine zemin hazırladı. Zaten büyük çoğunluğu Müslüman olan bir ülke de ciddi bir kitle vardı tesettür giyime tabi olan. Ancak az evvel bahsettiğimiz özel çabalar sonrası bu kitle çok daha fazla büyüdü ve gurur verici bir boyut kazandı. Tesettür giyim, Tesettür Modelleri, Elbise Modelleri, Tesettür giyim artık çok daha büyük iddialar ve vaatler ile yola çıkmaya başladı. Her tür ve tarz ile beraber her türlü bütçeye hitap eden ürünlerin de bulunmasıyla birlikte büyüme daha bir ivme kazanarak devam etti. Artık sadece kendi alanı ile değil, diğer tüm giyim tarz ve modelleri ile birebir ve başa baş rekabet gücüne kavuşmuş, daha bir öz güven ile yarınlara umut ve heyecan vaat ediyor tesettür giyim sanayi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.