Siyah Pantolon Kombinleri

Merhaba sevgili hanımlar, biz bayanların genel bir problemi olan kombin oluşturma zorluğu ve kıyafet eşleştirememe zorluğu canımızı bir hayli sıkmaktadır. Her seferinde kombin kıyafet almaya karar veririz fakat daha sonra tek parça bir bluza, pantolona bayılırız ve dayanamayıp alırız. Daha sonra da o kıyafete uyduracak bir şey bul bulabilirsen! Hanımların derdine koşan siyah pantolonlar yaz kış sürekli giyilmektedir ve giyilen her şeye genelde uymaktadır. Bu yüzden bayanların kurtarıcısı seçilen bu siyah pantolonları dilediğimiz kombinleri yaparak gönül rahatlığı ile kullanabiliriz. Yaptığım araştırmalar sonucu sizler için bir kaç kombin önerilerine baktım ve bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.

1- Bol Paça Pantolon Kombini

Özellikle yazları tercih edilen bol pantolonlar biz bayanları çok rahatlatıcı özelliktedir. Kış boyu giydiğimiz dar pantolonlardan kurtulmak için bir fırsat olan bu pantolonları serinletici özelliğinden dolayı çok seveceksiniz. Siyah bol pantolonlar bayanların trend kıyafetlerindendir. Üzerine giyebileceğimiz dar bluzlar ile çok şık durmaktadır.

En-Şık-Bol-Paça-Pantolon-Kombini

2- Sigaret Pantolon Kombini

Son zamanlarda popüler hale gelen sigaret pantolonlar boyfriend tarzında olmaktadır. Bu tarz pantolonlar genelde yaz pantolonlarıdır ve bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Şık bir pantolon olan sigaret pantolonları topuklu ayakkabılar ile ve salaş şık bluzlar ile kombin edebiliriz.

sigaret-pantolon-kombini-8-682x1024

3- Pantolon Tunik Kombini

Genelde dar pantolonlar ile kombin yaptığımız tunikler siyah pantolonlar ile de çok şık durmaktadır. Siyahın üzerine giyebileceğimiz renk sayısı çok çeşitli iken daha zıt kombinler yaratarak mesela beyazı seçerek daha şık ve tarz durmamız mümkündür. Ayrıca ayakkabı tercihi olarak da son zamanların moda ayakkabısı olan oxfordları tercih edebiliriz.

siyah-pantolon-bordo-ceket-ile-sonbahar-kış-kıyafet-kombini

4- İş Kadını Kombini

Genelde şık yerlerde veya ofis tarzı iş yerlerinde çalışan bayanların tercihi olan siyah bilek pantolonlar ve şık bluzlar bayanların gözde kombinlerindendir. Altına giyeceğimiz zarif topuklu ayakkabılarımız ile harika duran bu siyah pantolonları her türlü gömlek ve bluzla kullanmamız mümkündür.

siyah-pantolon-kombin

5- Skinny Kot Kombini

Spor şıklık yaratan skinny siyah pantolonlar spor giyinmeyi seven bayanlarımız için çok uygundur. Altına giyeceğimiz botlar ve spor deri ceket ile yaratacağımız kombin şimdiden dikkat çekici özeliktedir hanımlar bizden demesi.

siyah-skinny-jean-pantolon-ile-deri-ceket-kombini

6- Yırtık Şıklık Kombini

Son yılların trend kotlarından olan yırtık pantolonlar siyah rengine daha bir yakışmaktadır. Yırtık siyah pantolonlar ile kombin edebileceğimiz modeller birbirinden farklı olabilir ve dilediğimiz yere çekebiliriz. Altına topuklu ayakkabı giyerek şık, spor ayakkabı giyerek gündelik bir kombin olarak kullanabiliriz.

Siyah-Yırtık-Pantolon-Kombin

7- Blazer Ceket İle Kombin

Erkeklere olduğu kadar bayanlara da çok yakışan blazer ceketler siyah pantolonlar ile epey hoş durmaktadır. Trend pantolonlardan olan bol paça pantolonları bu ceketler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şık-Siyah-Pantolon-Kombin

 

8- Yüksek Bel Pantolon Kombini

Bayanların sıklıkla kullandığı yüksek bel pantolonlar artık düşük bel pantolonları tarihe kazımaktadır. Siyah yüksek bel pantolonlar ile kombinleyeceğimiz dar kısa bluzlar bu pantolonlara çok yakışacaktır.

yuksek-bel-siyah-pantolon-ile-breton-bluz-kombini-2015

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.