Sevgilinizle film izleyeceksiniz. Ne izlemeli?

0

Uzun zamandır hoşlandığınız kişiye açıldınız ve güzel bir ilişki yaşamaya başladınız. Artık onunla geçireceğiniz her vakit çok önemli.

Sevgilinizle geçireceğiniz en güzel vakit ise hiç şüphesiz unutulmayacak bir film izlemektir. Özellikle erkekler bu konuda çok zorlanırlar. Öncelikle izleyecekleri filmi mutlaka kendileri seçmek isterler ancak en büyük korkuları yeni tanıştığı sevgilisinin bu filmden hoşlanmamasıdır. Film seçiminde hayatınızdaki kişinin kişiliği son derece önemlidir. Ancak sevgiliniz nasıl biri olursa olsun seçtiğiniz filmin hafızalarda kalması en önemli ayrıntıdır. Herkesin az da olsa duygusal olduğunu düşünürsek seçtiğiniz filmin duygusal olması güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Yine ilişkiye yeni başlamışsanız, sizin hayatınızı yaşayan bir film konusu size farklı duygular yaşatarak birbirinize daha fazla bağlanmanızı sağlayabilir.

Yeni filmler yerine defalarca izlenmiş ancak her seferinde farklı duygular yaşatan aşk filmleri de en büyük yardımcınız olabilir. Sevgiliniz belki o filmi daha önce izlemiştir ancak sizin yanınızda o zamana kadar hiç hissetmediği farklı duygular hissedebilir ve bu da unutulmaz günlerinizden biri olur. Özellikle doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde çok daha romantik filmler seçerek sevgilinizi etkilemeyi başarabilirsiniz. Romantik bir film farklı duygular yaşamanıza neden olarak sevgilinizin sizin ne kadar romantik biri olduğunuzu düşünmesini sağlayabilir. Eğer sevgilinizle yaşadığınız bazı sorunlarınız varsa, bu sorunları gidermek için daha önce izlediğiniz ve çok etkilediğiniz bir filmi izlemek de ilişkinizin zarar görmeden kurtulmasını sağlayabilir.

En önemlisi de izlediğiniz filmin size hissettirdiklerini mutlaka sevgilinizle paylaşın. Sevgiliniz sizin için özenle seçtiği, belki günlerce düşündüğü bu film hakkında yorumlarınızı merak edecektir. İyi bir film size anlık duygular yaşatmaz, gerçekten etkiler ve ilişkinizin çok daha güzel ve daha uzun sürmesini bile sağlayabilir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.