Rahim Enfeksiyonuna Karşı Süt ve Maydanoz Buharı

Enfeksiyon vücutta virüs, bakteri ya da mantar gibi etkenlerin çoğalarak hastalığa neden olması durumudur. Enfeksiyonlarla oluşan hastalıklar bulaşıcıdır. Vücutta büyüyüp yayılır.

Rahim içinde bulunan enfeksiyon da vücutta olumsuz etkiler bırakabilmektedir. Enfeksiyon adetlerinizin sancılı geçmesine neden olur. Cinsel ilişkide ağrı olur. Gebe kalmanız zorlaşır. Gebelikte düşük ya da dış gebeliğe neden olabilir. Vajina bölgesinde ağrı, kaşıntı, kızarıklık ve yanmaya neden olur. Ayrıca aşırı miktarda akıntıya neden olur.

Bu enfeksiyondan kurtulmak için vereceğimiz süt ve maydanoz buharı kürünü uygularsanız olumlu etkilerini hemen göreceksinizdir. Bu kür sayesinde birçok kadın ağrılarından kurtularak sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşmuştur.

Gelelim kürümüze;

Yarım litre süt tencereye alınır. Tencereye bir demet maydanoz da parçalı olarak atılır. İyice kaynayana ve üzerinden buharlar çıkana kadar ateşte tutulur. Sıcaklığı biraz azaldıktan sonra bele bir battaniye sararak, kovaya boşalttığınız kürün üzerine çıplak biçimde oturun. Buhardan çıktıktan sonra kendinizi sıcak tutun. Buharı uyguladıktan sonra ilişkiye de girebilirsiniz.

Süt ve maydanoz buharı kürü adet bittikten sonra beş gece uygulanır.

Süt ve maydanoz buharı kürü enfeksiyonlardan kurtulmanız sağladığı gibi rahat bir adet dönemi geçirmenizi de sağlar. Enfeksiyon nedeniyle hamile kalamayan kadınlar bu kürü uyguladıktan sonra hamile kaldıklarını bildirmişlerdir. Bu kürün içerisine bir miktar karabiber koyularak da uygulanabilir.

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğiyle…

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Elsedo.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Elsedo.com tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

Empati: