Oriflame Kataloğu

Merhabalar, biz bayanlar güzelliğimize ve bakımımıza oldukça özen göstermekteyiz. 7’den 70’e her kadın gerek başkası için gerekse kendisi için bakımlı olmak istemekte ve kendisine önem vermektedir. Bayanlar için binlerce kişisel bakım ürünü bulunmaktadır fakat her türlüsüne güvenmemek gerekmektedir. Kendimize bakım yaptırırken, sağlıksız bir üründen dolayı daha kötü bir duruma düşmek istemeyiz elbette. Bu yüzden kişisel bakım ürünlerimizi seçerken ayrıntıcı olmalı ve güvenirliğine dikkat etmemiz gerekmektedir. Benim sıkı takipte olduğum ve ürünlerini beğenerek kullandığım oriflame ürünleri, daha bir çok bayanın gözde markasıdır. Her ay yenilenen kataloğu birbirinden farklı ve kaliteli yüzlerce ürünü bulunmaktadır. Dilerseniz sizde üye olup her ay yenilenen bu kataloğu inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Bu katalogda yok yok ! Dilerseniz oriflame kataloğuna hep birlikte göz atalım.

1- Dudak Ürünleri

Katalogda yer alan dudak ürünleri birbirinden farklı renkleri ile cezbedici durmaktadır. Tanıtım amaçlı birden fazla ürünü olan ve her ay birbirinden özel indirimleri ile bayanların dikkatini çekmektedir. Her türlü ruj ve lipstickleri bulabileceğiniz bu katalog da ünlülerin de fikirleri alınmaktadır.

2- Çok Özel İçerikler

Kataloğun ilk kısmında yer alan içerik bölümü, bayanların bakımı ile ilgili her konuyu kapsamaktadır. İçerisinde yer alan cilt bakımı, saç bakımı, kokular, makyaj ve alışveriş bölümü yer almaktadır. Ayrıca bu katalog sadece bayanları kapsamamaktadır. Erkeklerin de ilgisine sunulan erkek bakım ürünleri de oriflame kataloğunda yer almaktadır.

3- Ünlülerin Yorumları

Katalogda yer alan ünlü bayanların yorumu ile oriflame ürünlerine daha bir güven sağlanmaktadır. Ünlü bloggerların düşüncelerine yer vererek, sizde kendi duygu ve düşüncelerinizi verilen hatchtag paylaşabilirsiniz.

4- Kokulu Sayfalar

Parfüm seçerken kokusuna bakıp da almaktayız. Katalogdan nasıl parfüm seçeceğiz diye düşünmeyin. Oriflame kataloğu ayrıcalığı sayesinde parfüm kokularını sayfaya işleyen özel tasarım ile parfüm seçerken kokusunu da bileceksiniz.

5- Birbirinden Özel İndirimler

Her ay yenilenen katalog da farklı ürünler yer almakla birlikte her aya özel benzersiz indirimler yapılmaktadır. Bayanları cezbeden indirim, oriflame ürünlerinde kendini göstermektedir. Sizde bu kataloğu sıkı takip edip her ayın fırsat ürünlerini görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için https://www.orikatalog.com/

Şule: