Mükemmel Gelin Ojesi Önerileri

0

Sayılı günler hemen geçti ve o eşsiz gün geldi çattı. Her şeyin mükemmel olabilmesi için uzun uğraşlar sarf ettiniz. Şimdi sıra bu emeklerin karşılığını alabilmekte.
Mükemmel bir gelin olabilmek için gelinliğin tamamlayıcısı olan bazı şeyler vardır. Saç, makyaj, ayakkabı, takı vs. hepsi tamam peki geriye ne kalıyor dersiniz. Bilemediniz değil mi? Ben size söyleyeyim tırnak bakımı ve gelinliğe uygun gelin ojesi seçimi…
Peki, gelinliğe uyabilecek en güzel gelin ojesi rengi nedir acaba? Bu durum kişiden kişiye değişen zevklerin öne çıktığı bir durumdur. Gelinlerin elleri hep ön planda olur düğünlerde. Davetliler tarafından tepeden tırnağa süzülür. Oje rengine karar verirken öncelikle nasıl bir gelin olacağınız önemlidir. Prensesler gibi bir gelin mi yoksa uçuk kaçık daha spor bir gelin mi? Şüphesiz ki prensesler gibi bir geline kırmızı bir oje yakışmayacaktır. Bu nedendendir ki gelinliğin tarz ve modeli önemlidir.
French ojeler oldukça şık durmakta fakat dikkat çekmektedir. Siz eğer ellerinizin dikkat çekmesini istemiyorsanız pudra tonlarında ojeleri tercih edebilirsiniz. Böylece elleriniz çok dikkat çekmeyecek ve oldukça bakımlı gözükecektir.
Canlı renkte ojeler olan kırmızı, pembe tonlarını tırnaklarınıza sürecekseniz tırnaklarınızın kısa olması gerekir. Uzun tırnaklar çok hoş olmayan görüntü sağlamakta. Fakat kısa tırnaklara sürülen canlı renkteki ojeler tırnakları sevimli göstermektedir. Sadelikten hoşlanıyorum fakat az da olsun bir farklılık olsun diyenlerdenseniz ojelerinizi simle canlandırabilirsiniz. Simleri tırnağın ucuna veya tamamına sürebilirsiniz. Burdaki uygulama metodu tamamen size kalmış durumdadır.
Ombre oje tonunu ilk kez duyanlardan mısınız yoksa ? Gerçi yeni yeni yayılmış olan bir oje uygulama biçimi. Şimdi size ombre ojeyi anlatayım. Ombre oje, birkaç renk tonunu tırnağa yumuşak geçişlerle sürmektir. Sünger yardımıyla ojeyi tırnağa uygulayabilirsiniz. Aklınıza gelen istediğiniz her renk tonunu uygulayabilir arkadaşlarınızın ve tüm davetlilerin dikkatini çekebilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.