Metropolde Alışverişin Keyfini Çıkarın

Ülkemizin en güzel şehri, şairleri dillendiren ve güzelliğini görenleri şiirler yazdıracak kadar büyüleyen en güzel metropol İstanbul, yalnızca güzelliğiyle dillere destan değil harika alışveriş merkezleriyle, insanın içinden çıkmak istemediği ferah mekanlarıyla da ünlüdür. Bu şehrin en gözde semtleri olan, Taksim, Bostancı, Levent, İstinye ve Nişantaşı hem görsel güzellikleriyle hem de insanı cezbeden alışveriş merkezleriyle turistleri çekmektedir. Sadece büyük ve alımlı olması değil tabi ki de mimari yapısı ile dikkat çektikleri gibi içerisinde büyük markalarla gözleri dolduran AVM’lerde  şehrin havasına hava katmakta.

Dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapmanın verdiği keyifle alışveriş anlayışınızı değiştirecek olan, İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi Ülkemizin olduğu gibi Avrupa’nın ve dünyanın da en önde gelen alışveriş ve eğlence merkezinde; kaçırmak istemeyeceğiniz vizyon filmleri, acıktığınızda hayır diyemeyeceğiniz leziz tatları ve kapalı temalı oyun parkı alanında sınırsızca eğlenebileceğiniz, tüm aile üyelerinizle birlikte harika bir alışverişin keyfini tadacak, bu keyifli atmosferin etkisinden kurtulamayacaksınız.

Cam kubbesiyle ve açık hava yeşil alanlarıyla günün tadını çıkarmanızı sağlayan,vizyon filmlerini istediğiniz vakit takip edebileceğiniz, lezzet duraklarında keyifli saatler geçirebileceğiniz, İstanbul’un en güzel semti olan Sarıyer’de bulunan; İstinye Park, kapalı alanda konforu ve açık alanlarda da ferahlığı en güzel anlarıyla yaşayabileceğiniz ve günün istediğiniz her vaktinde eğlenceli alışveriş yapabileceğiniz keyif durağınız olarak alışveriş merkezi listenizin başında olacak mekanlardandır.

İstanbul’un gözde AVM’leri sadece bu kadarla sınırlı değil elbette, alışverişin keyfini yaşayabileceğiniz en güzel mekanların başında; Kanyon, Demirören Avm, capacity, Nişantaşı City, ToriumAvm, Zorlu Center, Palladium derken Forum İstanbul’u kesinlikle unutmamak gerekir.

admin: