Medyum Nedir?

0

Medyum denildiğinde akla geleceği gören, fal bakan, büyü yapan kişiler gelmektedir. Aslında herkesin doğasında bulunan altıncı his ve sezgileri vardır. Fakat bunlar çoğu zaman kullanılamamaktadır. Medyumlar ise sezgi ve hislerini doğru oranda kullanabilmekte ve bununla birlikte eterik dünya ile bu dünya arasında bağlantı kurabilmektedir.

Bu bağlantıyı tüm yoğunluğunu verip, enerji ile düşünülen konuya odaklanarak trans yöntemi ile gerçekleştirirler. Bazen trans halindeyken vücutlarını çok kısa bir süre için terk edip, eterik bağ ile yoğunlaşabilirler. Bunun sayesinde ise konuya tamamen odaklanabilirler. Bunun yanı sıra kötü sonuçlar doğmaması adına bilinen daha önce işleri başarı ile sonuçlanmış garantili medyum olarak adlandırılan medyumlar tercih edilmelidir. Latince kökenli bir kelime olan medyum, ruhçuluk bilimine göre gelecekten bilgi almak değildir. Medyum, irade, idrak yönünden ve tezahür yönünden ikiye ayrılmaktadır.

Tezahür Yönünden Medyum

Fiziksel ve zihinsel medyumluk olarak ikiye ayrılır. Fiziksel medyumluk hiçbir ruhsal irtibat olmadan telekinezi ve paranormalfenomenler ortaya koyabilen medyumlardır. Zihinsel medyumluk ise bunun aksine, ruhlarla iletişime geçilip bilgi alışverişi sağlanabilen medyum’dur.

İrade ve İdrak Yönünden Medyumluk:

Medyumun idrak ettiği şeyleri kendi iradesi ile yaptığını bilmesi ve bazen medyumun kendi iradesi ile hareket etmiyor gibi görünmesidir.

Medyumlar, büyü çözümü, büyü yapımı, aşk büyüsü, muskalar yapabilirler. Aslında birçok iş ile ilgilenerek, bir hayatı düzeltmeye ya da karartmaya çalışabilirler. Özellikle aşk büyüsü adı verilen diğer kişinin ilgisini göremeyen kişilerin başvurduğu bu büyü çeşidi merak edilmektedir.

Peki, Aşk büyüsü nedir?

Genellikle evliliklerde uzun yıllar geçtikten sonra yaşanılan, yıpranma ve sıkılma yaşayan çiftlerden birinin diğerinden uzaklaşmasından dolayı diğer kişinin başvurduğu büyü çeşididir. Evlilerin yanı sıra bekarlarda karşı taraftan ilgi görememe, karşılık alamama gibi nedenlerden aşk acısı çekmekte ve sıklıkla bu yola başvurmaktadır. Medyumların istediği en önemli şey ise, büyüyü yaptıracak kişinin karşı tarafa duygularından kesinlikle emin olmasıdır. Gerçekten seviyor muyum? Sorusuna yürekten evet diyebiliyorlarsa büyü yaptırabileceklerini söylemektedirler.

Büyüler kullanılan malzemenin kalitesi ve seçilen medyumun güvenirliğine bağlı olarak farklılık gösterebilmekte ve kötü sonuçlarda doğurabilmektedir. İnternet üzerinde birçok aşk büyüsü çeşidi dolaşmasına karşın medyumlar bunun kişiye özel yapılması gerektiğini savunmaktadırlar. Medyumun doğru seçilmesi ve garantili medyum tercih edilmesi başarılı bir sonuç için önemlidir. Garantili medyum çevresinde ve insanlar tarafından yaptığı iş doğrulanan kişilerdir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.