Kızıl Saç Kimlere Yakışır?

Saçınızı kızıl saç tonlarına boyatmaya karar verdiniz fakat kızıl saçın size gidip gitmeyeceği konusunda tereddütleriniz mi var? kızıl saç kimlere yakışır? kimlere gider? makalemizde saçlarını kızıla boyatmak isteyenlere bazı önerilerde bulunduk.

Saçınızı kızıla boyatma kararınız başkasında görüp çok beğenmeniz olabilir, fakat şunu asla unutmayın, herkesin ten rengi, yüz şekli, gözleri farklıdır ve birine çok yakışan bir saç diğerine hiç yakışmayabilir.

Öncelikle şunu bildirelim kızıl saç iddialı renklerdendir, bakışları üzerinize çevirir, şayet karakter olarak kendi halinde, dikkat çekmeyi sevmeyen biriyseniz bu saç rengi sizin için pekte uygun değildir.

kizil_sac_kimlere_yakisir_1

Ayrıca kızıl saçın bakımı zordur, çabuk akar ve kuaföre gitmeden dilediğiniz kızıl tonunu tutturmanız pek mümkün değildir. Kızıl dönüşü zorlayıcı renklendendir. İyi düşünülmeden, uzman bir kuaföre danışmadan saçı kızıl yapmamalıdır.
Saçınızı kızıla boyatmadan önce tüm bunları göz önünde bulundurup öyle karar vermelisiniz.

kizil_sac_kimlere_yakisir_2

Gelelim kızıl saç boyası tonları kime yakışır konusuna… Kızıl saç doğru ton seçildiği takdirde herkese yakışır, fakat bazı kadınlarda daha güzel durur. Yüzünüzdeki çilleriniz varsa çok şanslınız saçınızı bakır kızıl renk yaptığınızda size inanılmaz yakışacaktır! Keza beyaz tenliyseniz de kızıl rengi muhakkak denemelisiniz çünkü bu renk yüzünüze fondöten sürmüşsünüz gibi canlılık verir, size ayrı bir hava katar.Peki kızıl saç esmerlere yakışır mı? esmer bir bayansanız size tavsiyemiz kızılın kahverengi tonunu tercih etmenizdir.

Son olarak önerimiz saçınızı kızıla boyatmadan önce kızıl perukla denemeler yapın, internetteki saç programlarından da kızıl saçın sizin için uygun olup olmadığını da tespit edebilirsiniz.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Elsedo.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Elsedo.com tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.