Kalem Etek kombinleri, belinizin ince görünmesi için iyi bir fırsat sunar. Hem spor hem şık kombinlerin vazgeçilmezlerinden biri olan kalem etek aynı zamanda en kolay kombinlenebilen tarzıyla da dolabınızda mutlaka yer alması gereken parçalardandır. Kardashian ve Christina Hendricks gibi ünlüler tarafından kırmızı halı üzerinde yürürken dikkatimizi çeken kalem etek kombinleri her zamankinden daha çok revaçta.

Kalem etekle birlikte en çok tercih edilen ayakkabı modeli stilettodur. Stiletto ile kullanılan kalem etekler daha çok ofis şıklığında tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra daha esnek bir kumaşa sahip kalem eteklerle spor ayakkabı kullanarak sokak şıklığı yaratabilirsiniz. Her dönem kadınların kullanımında vazgeçilmez gördükleri babetler de kalem etekler oldukça rahat kombinlenebilmektedir. Farklı renkli babetlerle hem sokak hem ofis prensesi olmanız mümkün.

Kış aylarında triko bir kalem etek size oldukça şık bir görüntü sağlarken rahatlığınızdan da ödün vermemenize olanak sağlayacaktır. İnce trikolarla farklı mevsimlerde de kullanabileceğiniz kalem etekler, triko kumaşın esnek olmasından dolayı adımlarınızı da zor atmamanızı sağlayacaktır. Sadece trikolar da değil likralı kumaş çeşitleri de bu konuda size kolaylık sağlayacaktır.

Vücudunuza uygun kalem eteği seçtikten sonra sıra onlara uygun aksesuar seçimine gelmektedir. Eğer şık bir bluzle tercih ettiyseniz, minik ışıltılı kolyeler çok hoş duracaktır. Fakat daha bol ve rahat bir bluz tercihinde belinize kadar uzanan uzun kolyeler kalem eteğinizle harika bir bütünlük sağlayacaktır. Ofis ve gece şıklığı için tercihiniz küçük çantalar olmalıdır. Bunun yanı sıra günlük şıklık için daha büyük çantalar tercih sebebidir.

1. Düz renklerle yapacağınız kombinler her renk eteğin özellikle de cesur renklerin kurtarıcısı olmaktadır. Yani düz bir siyah veya beyaz bluz ile herhangi cesur bir renk kalem etek kombini tarz sahibi görünmenizi saplayacaktır.

2. Birkaç ince detayla belinizi olduğundan ince gösterecek kalem etekler, V-yaka bluzlerle de oldukça havalı ve şık görünmektedir.

3. Rahat yürümek ve istenmeyen çıkıntılardan kurtulmak için güzel bir tercih olarak kullanabileceğimiz kalem etekler aynı zamanda vücut hatlarınızın ortaya çıkmasıyla daha kadınsı görünmenize olanak sağlar.

4. Yüksek belli kalem etekler sihirli bir şeklide oldukça ince ve uzun bacaklara sahip olduğunuz izlenimini verir.

5. Sizi sadece özel davetler ve ofis şıklığının yanı sıra spor kombinlenerek günlük kullanımlarınızda da ilgi odağı haline dönüşmenize yardımcı olur.

6. Öte yandan deri kalem eteklerle yapılan kombinler, hiç bir zaman eskimeyecek bir çekiciliğe sahip görünüyor. Son söz olarak bazı parçalar olur. Hiç yormadan, basitçe şık bir stil elde etmemizi sağlar. Bunların başında kalem etek gelir. En açık giyimden en kapalı giyime kadar kalem etekler her zaman kombinleri tamamlayan, zarif görünüm veren bir işleve sahiptir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.