Kalça Büyütme Yöntemleri

Kalça Büyütme Yöntemleri

Birçok kadının ve erkeğin bilinçaltında güzel, büyük ve dolgun kalçaların hayali yatmakta. Bu yazıda size hayalinize kavuşabilmeniz için birkaç tavsiyede bulunacağım fakat unutmayın, bu tavsiyelerde süreklilik bir numaralı etken.

Öncelikle, daha güzel kalçalara sahip olabilmek için birçok farklı yöntem var. Spor, yiyeceğiniz bazı yiyecekler ve doğal kremler bu yöntemlerden bazılarıdır. Tabii istek dahilinde estetik ameliyat da yaptırabilirsiniz.

Yiyecekler

Fındık, ceviz, badem, kaju gibi yağlı yemişleri her gününüze dahil ederseniz, bu sizin yararınıza olacak, hedefinize ulaşmanızda size destek çıkacaktır.

Spor

Düzenli olarak spor yapmak ve özellikle popo bölgesindeki kasları çalıştırmanıza yardımcı olacak hareketleri düzenli olarak uygulamak, sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracaktır. Çalışan kaslarınızın periyotlar helinde dinlenmesi gerekir ve bu kaslar proteinlere ihtiyaç duyarlar. Ağır bir spor programınız olmasa bile, protein açısından zengin besinlerle beslenmeniz esastır. Kaslarınızın çalışmasıyla kas miktarınız artacaktır. Kas miktarının artması için de protein tüketiminde artış göstermek gerekir.

Peki, “Ne tür hareketler yapmalıyım?” dediğinizi duyar gibiyim. Bu hareketlerin en kolayı ve evde en rahat uygulayabileceğiniz squat adı verilen, kalça ve bacak kaslarını çalıştırmayı, sıkılaştırmayı, güçlendirmeyi ve poponuzun daha dik ve güzel görünmesini sağlayacak olan, harekettir. Bu hareketin nasıl yapıldığıyla ilgili internette bir tarama yapabilirsiniz. Videolar ile anlatılan içeriklere göz atıp fikir sahibi olabilirsiniz. Yalnız, unutmayın ki, bir günde ne kadar çok bu hareketleri yaptığınız değil, düzenli olarak yapıp yapmadığınız önemli olan. Motive olmanız için günlük veya haftalık, belirli periyotlarla bir spor salonuna gidebilirsiniz. Hem böylece uzman bir eğitmen eşliğinde çalışma imkanınız olacaktır.

Poponuza günlük onar dakika olarak, içten dışa ve dıştan içe doğru masajlar yapmanız da hedefe giden yol da yapılabilir.

Doğal Bir Krem

– 10 gram badem yağı
– 10 gram argan yağı
– 10 gram zeytin yağı
– 10 gram papatya yağı
– 50 gram saf beyaz vazelin

Yukarıdaki malzemeleri homojen olarak birbirine girecek şekilde karıştırın. Karışımı yarım saat üzeri kapalı bir şekilde buzdolabında bekletin. Kalça büyütme için kremi bitene kadar, günde bir defa bir başkasından yardım alarak tüm kalçanıza sürün. Kısa zaman sonra dolgun ve yuvarlak görünümde kalçalara sahip olacaksınız.

Kaynak: http://www.kadindenince.com/kalca-buyutme/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.