Kadın Extra Sitesini neden takip etmeliyiz!

0

İnternette gereksiz bir sürü bilgiye yer veren kadın portallarından kendini ayırmayı başarmış ve bir adım öne çıkmış Kadın Extra sitesinden söz etmek istiyorum. Moda, Sağlık, Anne Çocuk, Diyet, Evlilik, Yaşam ve Yemek Tarifleri gibi konularda detaylı bilgiler sunmaya çalışan kadınextra sitesi her gün güncellenerek yoluna devam ediyor.

Bu websitesinde ne gibi detaylar var?

Teninizle ilgili bir sıkıntı oluştu ve bu sorunun nasıl geçeceğini araştırmak istiyorsunuz. Bu araştırma için Google Arama Motoru’nda saatlerce arama yapmanıza gerek yok. Örneğin, hanımların en büyük kabuslarından birisi ağdadan sonra sivilce kızarıklık yanma ve kırmızı noktalardır. Kadın Extra’da bu konuyla ilgili detaylı bakım tariflerine yer veriliyor. En önemli nokta daha doğrusu bu siteyi diğerlerinden ayıran nokta ise sorunun neden oluştuğuyla birlikte konuyu anlatarak sonunda farklı çözüm yollarını belirtiyor. Kızarıklık yanma ve kırmızı noktalar nasıl geçer sorusuna cevap bulabileceğinize emin olun!

Tabi sitenin yararlılığını anlatmak için bunca açıklama sizlere yetmeyebilir. Başka bir örnek verelim. Bunu yaparken de başka bir kabusumuz olan vücuttaki kararan bölgelere değinelim. Peki bu alanlar nereler? Kısaca cevaplamak gerekirse; diz, dirsek, koltukaltı ve bikini bölgesi olarak belirtebiliriz. Bu konuda da kadinextra.com’u diğer sitelerden ayıran en büyük özellik birbirinden farklı doğal tariflere yer veriyor olması. Zeytinyağı kürü, Pirinç unu maskesi ve limon kürü gibi çeşitli tedavi yöntemleri olan bir konu olduğunu siteye girerek görebilirsiniz.

Link: http://kadinextra.com/diz-dirsek-koltuk-alti-bikini-bolgesi-kararmalari-nasil-gecer

Sitenin moda konusunda ise biraz zayıf kaldığını yazıma eklemeden geçmek istemiyorum. Benim düşünceme göre yeni sezon ürünlerine ve trendlerine yer vermeye başlamaları gerekiyor. Ayrıca markaların hangi ürünleri çıkardığı konusuna da değinebilirler. Aşk ve İlişkiler kategorisinde değindikleri konular konusunda ise onları tebrik etmeli. Çoğu yazıyı bir solukta okudum. İlginç bulduğum ve not aldığım kısımlar bile oldu. Özellikle de ” Çapkın kadın nasıl anlaşılır ” konusu çok dikkatimi çekti. Hemen ben çapkın bir kadın mıyım diye baktım. 8 adet madde belirlemişler. 6 adeti benim için geçerli. E şimdi size sormak istiyorum ben çapkın bir kadın yım?

Gelelim yazımızın özetini yapmaya. Takip edin arkadaşlar boş site değil!

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.