Kadın Doğum Uzmanı Esra Çabuk Cömert Tedavi Ve Hizmetleri

0

Samsun’da 1982 yılında dünyaya gelen Esra ÇABUK CÖMERT ilk ve ortaokul eğitimini Ordu’nun Ünye ilçesinde tamamlamıştır. Tekirdağ Anadolu lisesini bitirdikten sonra üniversite sınavını kazanarak Hacettepe Tıp Fakültesinde okuyama hak kazandı.

2007 yılında Başkent Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünü kazanarak 2011 yılında başarılı bir şekilde uzmanlık diplomasını aldı. 2011 ve 2015 tarihleri arasında Diyarbakır Hani Devlet Hastanesi, Yozgat Devlet Hastanesi ve Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesinde görev yaptı. İki kez de özel hastanelerde görev yapan Esra Çabuk Cömert kadın doğum uzmanı olarak şu anda kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

SERTİFİKALARI

Esra ÇABUK CÖMERT kadın doğum uzmanı olarak göreve başladığı tarihten itibaren mesleğinde oldukça tecrübe sahibi kazanarak kendi muayenehanesini açmıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak Genital Estetik cerrahi sertifikası, Jinekolojik Laparoskopi Sertifikası, Histereskopi Sertifikası, Ultrasonografi Sertifikası, Cinsel Terapi Uygulama Sertifikası ve Acil Obstetrik Bakımlı Klinisyen Eğitimi Sertifikası bulunmaktadır.

HİZMETLER

Doğum konusunda normal doğum ve sezeryan doğum hizmeti veren uzman hekim CÖMERT, kızlık zarı dikimi ve kürtaj hizmeti de vermektedir. Hamilelik boyunca gebelik takibi yapan uzman hekim CÖMERT, doğumun her anında bayanların ve eşlerinin yanında yer almaktadır. Bekâret konusunda sıkıntı yaşayan bayanlar için kızlık zarı dikme hizmeti veren Esra çabuk Cömert aynı zamanda vajinismus hastalıkları ve tedavisi için hizmet vermektedir. Bebek sahibi olmak isteyip bebek sahibi olamayanlar için tüp bebek tedavisi hizmeti de vermektedir.

Eşlerin kısırlık konusunda yaşadıkları tüm sıkıntılara bilimsel yöntemlerle çare olmaya çalışan Esra ÇABUK CÖMERT aynı zamanda kadın ve erkek cinsel bölge hastalıkları konusunda tedavi hizmeti sunmaktadır. Bazı durumlarda yaşanabilen istem dışı hamilelik durumlarında kişilerin özel hayat gizliliğine azami özen göstererek kürtaj konusunda yardımcı olan Esra ÇABUK CÖMERT vajina estetiği ile vajinasında görüntü ve işlev bozukluğu yaşayan bayanlar için estetik operasyonlar ile bu soruna çözüm olmaktadır.

Esra ÇABUK CÖMERT kadın doğum uzmanı olmasının yanı sıra birçok konuda hizmet vererek, kızlık zarı dikimi, gebelik takibi, doğum, jinekoloji, kısırlık, kürtaj, vajinismus, estetik ve hpv tedavisi gibi hizmetleri hastalarına sunmaktadır.

Daha fazla detay istiyorsanız http://www.esracabukcomert.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.