Hint Yağı ile Kaşlarınızı Nasıl Kalınlaştırabilirsiniz?

0

Bilindiği gibi hem kalın hem de gür kaşlarınız varsa ufak bir şekillendirme ile kalın fakat güzel görünümlü kaşlarınız oluveriyor. Zaten ince ve az kaş tüylerine sahip olanlar için kalın kaş modası sanıldığı kadar kolay geçmiyor. Kalın görünümlü kaşlara sahip değilseniz tabii bunu kozmetik ürünlerle görünüşte biraz kalınlaştırabilirsiniz fakat bu kalıcı bir çözüm değil. Kalıcı ve gür kaşların şekillendirmesi elbette daha kolay oluyor. Kaşlarımızın bakımı için birçok bakım ürünü de mevcut fakat bu işlemi Hint yağı ile daha makul bütçelere yapmanız da mümkün. Kendi başınıza kolaylıkla tatbik edebileceğiniz bu ürün ile uzun vadede gerçekten kalın ve gür kaşlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca kirpiklerinize de uygularsanız dolgun göz alıcı kirpiklerle de bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Kozmetik sektörü de, ilaç şirketleri de Hint yağının iyileştirici etkisinden faydalanıyorlar. Vitamin, mineral ve protein dolgunluğundan oldukça pozitif yönde zengin olan Doğal Hint yağı çok eski çağlardan beri hem şifa kaynağı olarak hem de güzelleşmek için kullanılıyor.

Hint yağı uygularken mutlaka yüzünüzü temizlemelisiniz. Ve uygulama sırasında derinize temasını mümkün olduğunca minimumda tutmalısınız. Aksi takdirde Doğal Hint yağı gözenekleri kısa süreli tıkayarak cildinizin hava almasını engelleyecektir. Her gün düzenli olarak uygulayacağınız Hint yağı ile çok kısa bir süre sonra kaşlarınızın ve kirpiklerinizin kalınlaştığını göreceksiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.