Göğüs nasıl büyür

0

Her kadının hayali kum saati bir vücut tipine sahip olmaktır. Göğüs ve basen genişliğinin birbirine yakın ve dolgun olmasını hangi kadın istemezki. Örneğin; Kim Kardashian… Küçük göğüslü bayanlar genel olarak dişi görünmemekten yakınırlar. Göğüs hatları kadınların erkekler tarafından da daha fazla ilgi görmesine neden olmaktadır çünkü erkeğin bilinç altına doğurganlık mesajları yani nesli devam ettirme mesajları gönderirler.

Göğüs yapısının küçük olması kişinin vücut yapısından kaynaklıdır. 18 yaşında göğüs gelişimi durur. 18 yaşından sonra göğüsleriniz istediğiniz boyutlara ulaşmadıysa bir cerrahi müdahaleden yardım almanız mümkündür.

Peki; göğüs nasıl büyür, göğüs büyütmek için ne yapmak gerek?

Kadının biyolojik yapısı gereği göğsü 2 dokudan oluşur, bu dokular; süt bezi, yağ dokusu olarak ayrılır göğsünüzün büyümesine yardımcı olmak için bu dokuların artması gerekmektedir. Kilo aldığınız zaman yağ dokunuz artacağı için göğüs büyür ancak vücut olarak da kilo alırsınız, bu iyi bir seçenek olmayabilir. Süt bezleri ise hamilelik dışında büyümez.

gogus-buyutme-2-elsedo-com

  • Cerrahi müdahale sayesinde; yağ dokusu transferi ile göğüs büyütme işlemi yapılabilmektedir. Transferi gerçekleştiren doktorun alanında uzman olması son derece önemlidir. 75 beden göğüs ölçüsü olan bir bayanın 80 beden olmasını mümkün kılan bu operasyonda yağ dokusunun zarar görmeden transfer edilmesi önem taşır, aksi halde transferden sonra yağ dokusu eriyerek kaybolur. Çok tavsiye edilen bir yöntem değildir; pahalıdır, organiktir, kalıcı sonuçlar verir fakat 8-10 seans gibi bir zaman dilimi gerektirir. Seanslar sonucunda sonuç pozitif olmayabilir ve para harcamakla kalmış olabilirsiniz.gogus-buyutme-3-elsedo-com
  • Silikon ile göğüs büyütme işlemi de sıkça tercih edilen göğüs büyütme yöntemleri arasında yer almaktadır. Silikonun bu denli fazla tercih ediliyor olmasının nedeni ise sıvı ve katı formu, vücudun silikonu hızlı bir şekilde kabul ediyor oluşu, dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Tek ameliyat ile sonuç alınan ve uzmanlar tarafından yapıldığında asla kötü sonuç alınmayan bir işlemdir. Kişinin istediği göğüs yapısına göre çeşitli silikonlar vardır. Doğru ebatlarda silikon kullanıldığında ve doğru kişiler tarafından uygulandığında itici bir görünüm oluşturmamasının yanı sıra, meme dokunuza da zarar vermez.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.