Fantazi iç giyimin ilişkiye etkisi

Evliliğinde ya da ilişkisinde durağanlık yaşanlara güzel önerilerim var. Daha aktif bir cinsel hayat tam sizin ilacınız olabilir. Tabi bu aşamada ihtiyacınız olan şeyler fantazi iç giyim diyebilirim. Geceleri eşinize veya erkek arkadaşınıza farklı deneyimler yaşatabilirsiniz.

Peki bir iç giyim bu derece ilişkiyi nasıl etkileyecek?

Fantazi iç giyimle karşınızda ki kişinin duyularında farklılık yaratarak, hormonlarının vücutta değişik etkiler yaratmasını sağlayabilirsiniz. Ona sarılıp öpmeniz, dokunmanızda karşı tarafta yarattığı etkiyi giydiğiniz iç çamaşırlarla yani görsel olarakta gösterebilirsiniz.

Ayrıca uzmanlara göre; Kendinizi seksi hissettiğiniz zaman partnerinizi de seksi görürsünüz. Bu teze göre yapmanız gereken uygun mağaza yada internet sitelerinden beğendiğiniz ve vücut tipine uyan bir veya birden fazla fantazi iç giyimi almanız. Tabi bu aşamada size şu öneride bulunabilirim. Vücudunuz da beğendiğiniz bir nokta var ise o noktayı çok örten tercihlerde bulunmayın. Partnerinizin sevdiği renklere de hitap etmelisiniz.

Fantazi iç giyimin yanında bazen boxer erkek iç çamaşırı ve erkek gömleği giymeniz de partnerinizi oldukça etkiler. Kendinizi seksi hissettiğiniz herşey ile partnerinizin karşısına çıkmaktan çekinmeyin. Vücudunuzda hissettiğiniz kusurlar onun gözüne batmayacaktır. Zamanlada kendinize olan güveniniz artacaktır.

Aslında seçeceğiniz fantazi iç giyim renkleri, modelleri, seksilik dereceleri sizin karakterinizi de yansıtacaktır. Hatta farklı seks oyunları deneyerek ilişkinize renk katabilirsiniz. Bu konuda size önerim google arama moturunda “seks oyunları önerisi” diye arama yapmanızdır.

En çok tercih edilen iç çamaşırlarının başında leopar desenli çamaşırlar gelmektedir. Renk olarak ise beyaz, siyah ve kırmızı sektöre hakim renklerdir. Lacivert yada mavi tonlarda iç giyim modelleri de tercih edilenler arasındadır. Son dönemin vazgeçilmesi ise Dantelli fantazi iç giyimdir diyebilirim.

Kendiniz üzerinde bu kadar değişikliği yaparken yatak odasında da değişiklikler yapmanızı öneririm. Yatağınızın nevresim takımını saten olan modellerden seçerek işe başlayabilirsiniz. Ancak yaz aylarında bu değişikliği yapmanız daha iyi olacaktır. Çünkü saten nevresim içerisinde ısınmak biraz problem olabilir. Yatak odanızda yakacağınız mumlar yada tütsüler de ortama bir gizem katabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.