Eviniz için Romantik Dekorasyon Fikirleri

Evli çiftlerin en çok vakit geçirdikleri ortam evleridir. Birlikte romantik bir şekilde film izlemek, karşılıklı olarak kahve içerek oturmak ya da birbirlerine sarılıp uyuyacakları sımsıcak bir ortamda bulunmak isterler.

Çiftlerin salonlarında uzanabilecekleri rahat bir koltuk olmalıdır. Bu koltukta romantik filmler izleyeceklerdir. Sıcacık bir ortam olabilmesi için de bir battaniyeye gerek vardır. Bunun yanı sıra bir kadın ve bir erkeğin aynı evde paylaşabilecekleri ve konuşabilecekleri pek çok şey vardır. Cam kenarında olan iki tane ufak koltukta, karşılıklı kahve ya da çay yudumlayarak ya da bir kadeh şarap içerek hoş bir ortam sağlanabilir. Ayrıca çiftlerin aşklarının kanıtı olan fotoğraflar da duvarda ya da konsolda yerini alarak, o anları tekrar yaşamışçasına bir izlenim kazandırmaktadır.

En özel zamanların geçtiği yatak odasında da; aşk rengi olan kırmızı ya da dore tonları; bazen duvar boyasında bazen nevresim takımlarında bazen de aksesuarlarda kendini gösterir. Kırmızı rengi sıcaklık ve tutku dolu bir renktir. Siz de yatak odasında enerji veren bu kırmızı rengini kullanabilirsiniz. Mumlar da sizin romantik anlar yaşayabilmeniz için, sizi sakinleştiren ve huzur veren

detaylardandır.

Eşinizin size aldığı gülleri ya da çiçekleri kuruttuğunuzda; evinizin her köşesinde kullanarak hem hoş bir anı olarak kalmasını hem de eşinizin ve sizin ne kadar düşünceli ve romantik olduğunuzun kanıtı olmasını sağlamış olursunuz.  Ayrıca romantizm denilince akla gelen bir şey de aydınlatmalardır. Evde loş ışığın bulunması hem sizi sakinleştirecek, hem göz yormayacak hem de sizin keyifli ve romantik anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Beyaz ışık yerine kısılıp arttırılabilen ışıklar tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra mum ışığı görünümlü led ışıklar kullanarak da sakin ve huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz.

admin: