Erkeksiz Neden Olmaz ? İşte Cevap!

Evet, bayanlar bu yazı sizin için… Kadınlar bir erkeksiz neden olmaz? Sorusunun cevabını bulacağız. Bir kadın neden erkeklerden vaz geçemez?

Bazı bağmışız kadınlar erkeklere ihtiyaçları olduğu düşüncesini sevmezler ve bu şekilde düşünmezler bile. O tür kadınlar kavanoz kapaklarını kendileri açabilir, bilgisayarları hakkındaki sorunları kendileri çözebilir, eşyalarının yerini değiştirebilir. Fakat etrafta bir erkek olması o kadın için yine de hoş olacaktır. İşte erkeklerden kadınların vazgeçemedikleri bazı özellikleri ve erkeksiz neden olmaz sorusunun cevapları…

Vücutları

İşte oldu bile. Yenilikçi düşünen cılız erkek tipleri bile kadınları etkileyebilecek pazılara sahip. Erkeklerin ellerinin kadınlardan büyük olması genellikle hoşlarına giden bir özellik olarak görülebiliyor. Fakat vücutları nasıl olursa olsun ebatları hiç önemli değil. Bir kadına onun hassas ve küçük olduklarını her zaman hissettirebiliyor. O erkeklerin kollarında ki ortaya çıkan damarlar. Ve elbette ki sakallar. Her ne kadar bir erkeği kaşındırsa ve bir kadını gıdıklasa bile sakallar kadınlar tarafından her türlü seksi bulunuyor.

Kadınların anlayamayacağı şeyleri anlayabilmeleri

Kadınlar her ne kadar kendilerinden başkalarına güvenmemeyi tercih etseler bile, bazen bazı konularla ilgilenmesi gereken bir erkeğin orda olması gereklidir. Genelleme yapmak saçma gibi görünse de merdivenlerden ağır yükleri çıkarırken güçlü bir erkeğe her kadının ihtiyacı vardır. Ayrıca duvara çakılması gereken çiviler ve öldürülmesi ( yâda uzaklaştırılması ) gereken büyük ve iğrenç böceklerle ilgilenmesi gereken bir erkeğe ihtiyaçları vardır. O böcek öldükten sonra da onu kadının üzerine atmak tabi ki bir erkek için en büyük zevk her ne kadar kadınlar bundan hoşlanmasalar bile.

Gizli duyarlılıkları

Kadınları karşısında bir erkek ağladığı zaman o kadın duygusal bir piyango kazanmış gibi hisseder. Gözyaşları duygusallığın en zirve noktasıdır. Ayrıca bir erkeği o şekilde gardını indirmiş olması karşısında ki kadına olan güvenini ve samimiyetini gösterir. Deyim yerindeyse kadınlar kendilerine şefkatle bakan erkeklere bayılıyorlar. O bakışların ardından gelen kucaklama ve saçlarının arsına konulan bir öpücük bir kadının kalbinin ritmini değiştirebiliyor. Kadınlar her ne kadar tek yaşayabilseler de bunları kendilerine yapamazlar. Her türlü bir erkeğe ihtiyaç duyarlar.

Beyinleri

Bilimsel olarak kanıtlandığı üzere erkeklerin beyni kadınlardan daha farklı çalışıyor. Sanırım star wars yada futbola olan aşırı ilgi de bu yüzden olabilir. Temek maskulen tavırları ve kadınların dişiliklerine olan saygıları, kadınlara kadın oldukları için memnun olmaları sağlıyorlardır. Kadınların b ilgiye ihtiyaçları var.

Espiri anlayışları

Kadınlar erkeklerin kendilerini güldürmeye çalışmalarına, fiziksel fonksyonların yetersizliğini bilmelerine, kadınların yetersizlikleri ile ilgili o yetersizliği görüp ve gülmelerini sağlamalarına minnettardır.

Doğal koruyuculukları

Düşünsenize trafikte karşıdan karşıya geçerken bir anda sizi tutmaları, ya da bir yerden düşecekmiş gibi olsanız bile hafif bir sallantı anında bile sizi bir anda kavramaları mükemmel değil mi? Her zaman yanlarında bir koruyucu melek varmış gibi, hiçbir sorun ve tehlike olmasa bile erkek her zaman kadının koruyucu meleği olmuştur. Kadınlar işte buna ihtiyaç duyarlar.

Kıyafetleri

Mümkünse dev gibi olan o kazakları ve gömlekleri giyinmek bir kadın için oldukça eğlenceli ve hoş bir şey. Çizgili olan kazak ve gömlekler. Siz o kazağın nerde olduğunu sorduğunuz zaman ise alacağınız cevap “ Ha o mu aşkım, hayır o daha yıkanmadı. “ olacaktır. Bir kadın neden hemen o kazağı bırakmak istesin ki.

Elsedo farkıyla incelememizi sizlere sunduk feminist duygularınızı biraz bastırabildiyse ne mutlu bize, unutmayın bu hayat ne kadınsız ne erkeksiz geçer. Hayatın yegâne kuralı budur öyle değil mi? Erkeksiz neden olmaz sorusuna kendimizce cevap vermeye çalıştık. Elsedo ile kalın sağlıcakla kalın…

Aşk ve İlişki Dünyanızı Aydınlatmaya Devam Ediyoruz, Daha Fazlası İçin Tıklayınız!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.