Erkeklerin Zevk Noktaları ve Bilinmeyenler

Küçük dokunuşlarla erkeği cinsel yönden azgınlaştıran, çılgınlaştıran ve tam anlamıyla cinselliğe hazır hale getirmeye erkeklerin zevk noktaları denilmektedir.

Erkek Bedeni Hakkında Kısaca Bilinmesi Gerekenler

Erkek beden kadın bedenine göre daha az ateşlidir. Erkekleri baştan çıkarmak için en hassas alanların bilinmesi ve birlikte olunan erkeğin vücut bölgeleri iyi tanınmalıdır. Erkeklerin haz alanları kadınlar kadar geniş değildir. Erkeklerde ortalama olarak 5-6 civarında olan zevk alanı, kadınlarda ise 35 civarında olmaktadır. Bu nedenle erkek vücudunda alanlar iyi belirlenerek oralardan başlamak ilişkide sınırları aşmaya yardımcı olmaktadır.

Erkeklerde Boyun Bölgesi Ve Kulak Memesi Zevk Alanları

Erkeklerin zevk noktaları arasında en önemli bölgelerin başında boyun ve kulak memeleri gelmektedir. Boyun bölgesine yapılan hafif dudak darbeleri, dil dokunuşları ve hatta kadının nefesi bile erkekleri baştan çıkarmaya yetmektedir. Boyun bölgesinin her alanından zevk alan erkekler kulak memelerinin okşanmasından ve kulak arkalarının öpülmesinden de çok zevk almaktadırlar.

Erkeklerde Ense Bölgesi Zevk Alanları

Erkeklerde zevk noktaları arasında ense bölgesinde bulunmaktadır. Enseye hafif dokunuşlarla öpücükler kondurmak erkeklerin aklını başından almaktadır. Sevişme esnasında kadının erkeğin ense bölgesini okşaması ve öpmesi erkekte cinsel anlamda çok etki yapar ve erkeği oldukça azgınlaştırır.

Erkeklerde Dudaklar Ve Dil Bölgesi Zevk Alanları

Erkeklerde zevk noktaları olarak dudaklar çok önemlidir. Erkeklerde üst dudak daha haz verici olmaktadır. İlişki esnasında üst dudağın kadın tarafından kavranarak ağız bölgesine dil darbesi yapmak erkeği aşırı derecede azgınlaştırmaktadır.

Erkeklerde Karın Bölgesi Zevk Alanları

Erkeklerin zevk noktaları arasında diğer bir etken ise karın bölgeleridir. Göbeğin alt kısımları ve karnın yan tarafları en uygun zevk bölgeleridir. Kadınlar tarafından buraların öpülmesi ya da okşanması erkekte müthiş bir zevk uyandırmaktadır. Bu zevk sayesinde ilişki farklı bir boyut kazanarak oldukça hareketlenecektir.

Erkeklerde Baş Bölgesi ve Saç Zevk Alanları

İlişki esnasında kadının ellerini erkeklerin saçları arasında dolaştırarak öpüşmesi erkekte zevki tavan yaptırmaktadır. Baş bölgesinde kadının ilişki esnasında saçları hafif çekerek hareket etmesi ilişkiyi son derece hızlandırmaktadır.

Erkeklerde Penis Bölgesi Zevk Alanları

Şüphesiz bu alan erkeklerin en çok zevk aldığı bölgelerin başında gelmektedir. Erkeklerde penis ve bölgesi en uyarıcı etkileşim merkezidir. Erkeklerde cinsel uyarımın büyük kısmı bu bölgede bulunmaktadır. Kadın tarafından penis bölgesine yapılan dokunuşlar erkeği çok etkilemektedir. Penis bölgesinden en hızlı şekilde haz alan erkekler ilişkide bir an önce sonuca ulaşmak için aceleci davranabilmektedirler.

Sonuç Olarak Erkekler

Sonuç olarak erkeklerin zevk alanları bu şekilde öne çıkan özelliklerinin dışında bazı erkekler avuç içlerinden, dizkapağı arkalarından, arka kemer bölgesi üstlerinden de zevk aldığı bilinmektedir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.