Erkeklerin Zevk Noktaları Neresidir?

Erkeklerin Zevk Noktalari Neresidir Resim
Erkeklerin Zevk Noktaları Neresidir?

Bayanlar partnerinizi cinsel ilişkiye hazırlamak ya da ilişki sırasında daha fazla uyarmak istiyorsanız, öncelikle onların hangi bölgelerden etkilendiklerini bilmeniz gerekir. Erkeklerin zevk noktaları cinsel ilişkiden daha çok etkilenmelerini ve kendilerini ilişkiye daha fazla vermelerine yardımcı olur. Öyle ki bu konuda iş siz bayanlara düşer.

Erkeklerin Zevk Noktaları Resimli Anlatım

Cinsel ilişki sırasında karşınızda daha istekli bir erkek görmek isteyen bayanlar, öncelikle erkeklerin hangi bölgelerinden etkilendiklerini öğrenmeniz gerekir. Eğer bu bölgeleri bilir ve direkt olarak az sonra bahsedeceğimiz noktalara etki ederseniz, erkeklerin olduğundan daha fazla uyarılmasına yardımcı olur ve siz de yaşadığınız ilişkiden memnun kalırsınız. Şimdi erkeklerin zevk aldığı noktalar nerelerdir? daha yakından göz atalım ve görseller ile sizlere yardımcı olmaya çalışalım.

Erkeklerin Zevk Aldıkları Noktalar

1. Alttaki dudakların dışındaki kenarlar

erkeklerin-zevk-aldiklari-noktalar-resim

Alt dudakların hemen dış bölgesi yani kenarlar hassas noktalardan biri olarak kabul edilir. Bu bölgenin öpülmesi erkeğin daha fazla uyarılmasını sağlar ve alt dudak kenarlarından zevk alınmasının nedeni bölgede yer alan sinirlerin oldukça hassas bir yapıda olmasıdır.

2. Göğüslerin uçları

erkeklerin-zevk-aldigi-noktalar

Bayanlar sadece siz de değil, erkeklerde de göğüs uçları hassas bölgelerden biridir. İlişki anında göğüs uçlarına temas etmek beyine şok dalgalarının gönderilmesini sağlar ve bu daha fazla uyarılma anlamına gelir. Erkeklerin daha fazla zevk alması için önemli bir noktadır.

3. Boynun ön bölgesi

erkeklerin-zevk-noktalari-resimli-anlatim

Boynun ön tarafı erkeklerin zevk aldıkları noktalar arasında karşımıza çıkar. Ayrıca açık konuşmak gerekirse bayanların boynun ön bölgesine aşırı bir ilgileri olduğunu söylemek mümkündür. Erkeklerin boyunlarının ön kısımlarından etkilenmesi ise tiroid bezinin vücudun aşağısına uzanan kısmı cinsel organla bağlantılıdır. Cinsel ilişki anında boynun ön bölgesine dokunmak erkeklerin uyarılmasında önemlidir.

4. Gövde Bölgesi

erkeklerin-zevk-noktalari

Erkeklerin zevk alma derecesini yükselten vücut bölgelerinden biri de gövdedir. Özellikle bayanların ellerinin gövde bölgesinde gezmesi ya da bu bölgeye dokunması alınan zevkin artmasına katkıda bulunur. Cinsel ilişkide çoğunlukla gövdeye dokunulması verimli bir cinsel ilişki adına yapılacak diğer bir uygulamadır.

5. Perine bölgesi

Bu bölge size garip gelmesin. Cinsel ilişki de hem erkek hem de kadın hemen her bölge ile karşı karşıya kalır ve bu bölgeleri görür. O yüzden partnerinizin daha çok zevk alması için perine bölgesi size yardımcı olur. Perine bölgesi neresi diye soracak olursanız, cinsel organ ile makat arasında kalan bölgedir. Ayrıca perine bölgesinin uzmanlar tarafından tescillendiğini söylemek mümkün. Yapılan araştırmalar bu bölgenin orgazm olma gücünü artırdığını göstermektedir.

6. Testislerin birleştiren çizgi

Erkekleri daha fazla zevk almasında önemli bir bölge olan testislerin birleşiminde yer alan çizgi, genel olarak bakıldığında bayanların uzak durmak istediği bölgelerden biri olarak karşımıza çıkar. Hatta pek çok kadının bu bölgeden zevk alındığını söylemek mümkün olabilir. Ancak testileri birleştiren çizgi, daha arzulu ve istekli bir erkek meydana getirir. Zevk almayı artırmak için erkeklerde bu bölgeye dokunmak gerekir.

7. Penisin hemen altında kalan frenulum

Bayanlar frenulum bölgesini de çok fazla duymamış olabilirsiniz. Ancak erkeklerin zevk noktaları arasında önemli bir bölge olarak gösterilir. Pek göze çarpmayan bölgelerden biri olsa da frenulum birçok sinir hücresinin bulunduğu bir alandır. Buradaki sinirlere dokunmak erkeklerin daha çok zevk almalarında büyük destek sağlar.

8. Cinsel organın ucu (Başı)

Belki de erkeklerin en hassas olan ve zevk alma seviyelerini artıran bölgelerden biridir. Cinsel organın baş kısmında önemli ölçüde erojenin bulunur ve ufacık bir şekilde etki edilse bile büyük bir geri dönüşü olur. Uzmanlar sadece cinsel organ başına dahi dokunarak erkeklerin olduğundan daha çok zevk almasının mümkün olacağını belirtmektedir.

Bayanlar görüldüğü gibi erkekler de sizler gibi vücudunun belirli bölgelerine dokunulduğunda cinsel ilişki için daha istekli bir hale gelir. Cinsel ilişkinin yanında ilişkiye hazırlanma anının da önemli olduğunu düşünülürse erkekleri ilişkiye hazırlamak için bu bölgeler üzerinde yoğunlaşmak gerekir.

Kaynak: http://www.kadindenince.com/erkeklerin-zevk-noktalari-nerelerdir/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.