Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Nasıl Anlarsınız

Her ne kadar kadınların erkeklere göre çok daha karışık ve ayrıntılı düşünce yapılarıyla erkeklere göre anlaşılması daha zor olduğu söylense de biz kadınların erkeklere göre duygularımızı belli etmede daha ilerde olduğumuz bir gerçek. Çoğu kadının birinden hoşlandığı hareketlerinden belli olabilirken erkekleri bu açıdan okumak daha zordur. Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak istiyorsanız vereceğimiz ipuçlarına bir göz atın.

Erkekler daima birlikte olmak istediği kadının yakınında bulunmak ister. Eğer siz çağırdığınızda bütün işini gücünü bırakıp geliyorsa bu bir işarettir. Sizin yakınınızda bulunmak için plan yapıyor ihtiyacınız olduğunda derhal yardıma koşuyorsa bir düşünün derim.

Güzel bir kadına herkes iltifat eder güzel sözler söyler. Eğer bu iltifat işini biraz abartıyorsa bilin ki bir şey vardır. Bazılara pek beceremese de iltifat etmeyi gözleri kendilerini ele verecektir. Nedensiz yere size sık sık kaçamak bakışlar atıyorsa bir şeyler vardır.

Erkekler plan yapma konusunda gerçekten başarısızdırlar. Eğer sizinle görüşmek için sürekli bahane arıyor, plan yapıyorsa, hoşlanacağınız etkinlikleri takip ediyor, yer ayarlıyorsa ateş bacayı sarmış demektir. Emin olabilirsiniz.

erkek-kadin

Erkekler hakkında bilmeniz gereken bir şey varsa o da kimseye nedensiz hediye vermedikleridir. Eğer sizi hediyeye boğuyorsa, küçük sürprizler yapıyorsa sizden hoşlandığı içindir.

Eğer gün içinde size sürekli mesaj atıyor nerede olduğunuzu merak ediyor, size güzel, romantik sözler yolluyorsa kesinlikle sizden hoşlanıyordur.

Sizi kıskandırmaya çalışabilir. Sizle birlikteyken eski kız arkadaşlarında bahsedip diğer kızlara küçük flört hareketleri yapabilir. Bu sizin dikkatinizi çekmek ve başkalarının da onunla ilgilendiğini göstermenin bir yoludur. Korkmayın, siz de ondan hoşlanıyorsanız kıskandığınızı belli edin. Bu hoşuna gidecektir.

Bu liste böyle uzayıp gidebilir. Bence asıl olan birinden hoşlanıyorsanız gidip onunla konuşmanız ve olumlu ya da olumsuz sonuçlarına göğüs germenizdir. Bununla ilgili çok basit ve doğru bir cümle var. “Seviyorsan git konuş

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Elsedo.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Elsedo.com tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

 

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.