Erkekleri Kıskandırmanın Yolları

0

Kadın erkek ilişkilerinin en karmaşık konusu kıskançlık, günümüzde artan şiddetiyle devam etmektedir. Kimi kadın ya da erkek kıskanılmaktan çok mutlu olurken kimileri ise kıskanılmaktan nefret etmektedir.

Kadınlar genelde sevdiği erkeğin kendisini kıskanmasından mutlu olan taraftır. Kadınlar her ne kadar kısıtlanmak istemeseler de kıskanılmadıkları zamanlarda da erkek tarafından yeterince ilgi görmediklerini düşünürler. Bu nedenle de hayatındaki erkeği kıskandırmanın yolları hakkında düşünmeye başlarlar. Bir erkeği kıskandırmak için kendinize normalden daha fazla özen göstermek bile yeterli olacaktır. Örneğin hiçbir zaman sürmediğiniz kırmızı bir ruj bile ilişki yaşadığınız kişinin sizi çok kıskanmasına neden olabilir. Bu durumda erkek arkadaşınız ya da eşiniz size bir şey demese bile hareketleriyle o an sizi kıskandığını gösterebilir.

Eğer ilişkinize renk katacağınızı düşünüyorsanız kıskandırmanın yolları size fayda sağlayabilir. Ancak bu durumu yanlış algılarla yaparsanız iyi şeyler yerine kötü sonuçlar da yaşayabilirsiniz. En önemlisi bir erkeği kıskandırmak demek, asla aldatma boyutunda şeyler yapmayı gerektirmez. Küçük detaylar bile bir erkeği kıskandırmanız için yeterli olacaktır. Erkek arkadaşınızın sizi hiç kıskanmaması en büyük şikayetiniz ise kız arkadaşlarınızla bir gece çıkmak bile onun sürekli sizi düşünerek geçireceği ve gerçekten çok kıskanmasına neden olan bir ayrıntı olabilir. Bu tür masum hareketler ilişkinizi hareketlendirirken, birbirinize karşı saygınızın da yitirilmemesine sebep olarak, daha çok mutlu olmanızı sağlayabilir. Tek unutmamanız gereken, her şeyin fazlası ve abartısının size zarar verecek olmasıdır. Tanımadığınız bir kişiyi sakın kıskandırmaya kalkmayın, çünkü alacağınız yanıt ya da karardan emin olmadığınız için büyük mutsuzluklar yaşayabilirsiniz.

Küçük bir kıskançlık bitmek üzere olan ilişkinizin kurtulmasına bile neden olabilir. Yeter ki dozu iyi ayarlayın ve karşınızdakini gerçekten tanıdığınızdan emin olun.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.