Erkeğin Ciddi Bir İlişkide Gerçekten İstediği 7 Şey

erkek ilişkide ne ister

Sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişki isteyen her kadın, erkeğin ilişkide gerçekten ne istediğini bilmek ister. Peki, bir erkek ilişkide ne ister? Bu soru kadınların bir ilişkide cevap aradığı en sık sorulan sorulardan biridir. Aslında her ilişkinin kimyası farklı olduğu için bu sorunun tek bir cevabı yoktur. Ancak ciddi ve uzun vadeli tüm ilişkilerde kadınlar ve erkekler tarafından aranılan bazı temel kriterler vardır. Bu yazımızda sağlam bir ilişkinin temelini oluşturan bu kriterlerden 7 tanesinden bahsetmek istiyoruz.

Bu kriterler herhangi bir kadının erkeklerin bir ilişkide ne istediğini anlaması için anahtar değeri taşıyor.

Bu liste dünyadaki her erkek için geçerli değildir. Çünkü bazı erkekler gerçekten ne istediklerini bilmezler ve bir kadından kendilerine sağlayamayacakları yüzlerce şey beklerler.

Bir Erkeğin İlişkide İstediği 7 Şey

  1. Samimiyet

Bir erkeğin ilişkide gerçekten istediği şeylerden ilki samimiyettir. Çoğu erkeğin buna takıntılı olduğundan şüphe yoktur. Bu biyolojik bir ihtiyaçtır ve erkekler bunu istediği için suçlanmamalıdır.

Ancak samimiyet tek başına uzun süreli bir ilişki için yeterli değildir. Çifti bir araya getirebilse de, belirli bir noktanın ötesine geçemez. Bir erkeğin samimi olmaktan mutlu olduğunu ve ilişkiden tatmin olduğunu anlamalısınız.

  1. Arkadaşlık

Bir erkeğin ilişkide gerçekten istediği başka bir şey iyi bir arkadaşlıktır. Erkekler arkadaşlığı sever; yalnız olmayı sevmezler. Derin ve anlamlı sohbetler yapabilecekleri kadınlar isterler. Erkekler ayrıca sevdikleri ve sevmedikleri, korkularını, başarısızlıklarını ve başarılarını, zayıflıklarını ve güçlü yanlarını da paylaşabilecekleri, başarısızlıklarında empati kurabilen ve zaferlerini onunla birlikte kutlayabilen kadınlar ister.

  1. İstikrarlı ve Güvenilir Bir Partner

Erkek kadınla ciddi olduğunda, ilişkide istikrar ister. Ne olursa olsun, kadının onun için her zaman orada olacağını bilmek ister. İyi günde de, kötü günde de sırtını dayayabileceği bir kadın ister. Ciddi erkeklerin çoğu bencil veya bağlılık sorunu olan kadınlara değer vermez. Bir erkekle başarılı bir ilişki kurmak istiyorsanız, bencil veya açgözlü olmayın. Her zaman kendi ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koymayın ve her zaman sizin dediğinizin olması için ısrar etmeyin. Size güvenebileceğini ara sıra ona söyleyerek, ihtiyacı olduğunda başını yaslayabileceği omzun sizinki olduğunu bilmesini sağlayın.

  1. Duygusal Destek

Erkekler her işlerinde cesur ve güçlü görünme eğilimindedir. Asla zayıflık ya da aşırı duygusal varlıklar olarak görülmek istemezler. Buna rağmen, bir erkeğin bir ilişkide gerçekten istediği şeylerden biri de kadının desteğidir. Bir kadın olarak, erkeğe ihtiyaç duyduğu her an duygusal destek vermeniz idealdir. Ona ne kadar güvendiğinizi sürekli söyleyerek onu cesaretlendirmelisiniz. Bu, erkeğin en iyi halinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

  1. İyi Görünüş

Erkekler güzel kadınları sever. Gördükleri güzel şeyler onları kolayca kendine çeker. Kadınlarının her zaman iyi görünmesini isterler. Bu sadece flört döneminde değil, evlendikten sonra bile geçerlidir. Kendisine bakmayan kadınların erkeklerinin ilgisini kaybetmesi muhtemeldir. Kendine nasıl bakacağını bilen çekici bir kadın, erkeğinin gözünün daima kendisinde olmasını sağlar.

  1. Özel Alan

En iyi ilişkiler kadınların sabırlı olmaya istekli olduğu ilişkilerdir. Kadının, erkeğe kendisini gevşetmesi için zaman tanıması gerekir. Erkeğin biraz özel alana ihtiyacı olduğunu fark ederseniz, bunu ona verin. Her insanın düşüncelerini, hedeflerini ve planlarını çözmek için alana ihtiyacı vardır. Bir kadın olarak, cesaretlendirerek ve anlayarak ona yardımcı olabilirsiniz.

  1. Karşılıklı Saygı

Son olarak, ilişkinin hayatta kalabilmesi için hem erkekler hem de kadınlar saygı duyulmaya ihtiyaç duyar.

Bu sadece bir kadın erkeğini dinlemeye ve kişiliğini incelemeye istekli olduğunda gerçekleşebilir. Sizinkinden çok farklı olmalarına rağmen bir erkeğin ilgi alanlarına saygı gösterin. Ona spor, politika veya diğer aktiviteleri içerebilecek ilgi alanlarını takip etmesi için gerekli alanı bırakın. Erkeğin saygısını kazanmak istiyorsanız, satır aralarındaki bu ayrıntıları okumayı öğrenmelisiniz.

Artık bir erkeğin ilişkide gerçekten istediği 7 şeyi biliyorsunuz. Bir kadın olarak, bu ipuçlarını öğrenin ve ilişkinizde sizin için bir rehber olmasına izin verin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.