En İyi Yüz Kremleri

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere bayanların sürekli kullandığı yüz kremlerinden bahsetmek istiyorum. Özellikle kış aylarında çok ihtiyaç duyduğumuz nemlendiriciler, bayanları kurtarıcı özellikte olmaktadır. Çünkü kış aylarında cildimiz daha da kurumakta ve cildimizin kötü görünmesine neden olmaktadır. Bunu önlemek amacı ile birbirinden farklı markaların birbirinden farklı yüz kremleri mevcuttur. Bende sizin için bu markaları araştırdım ve en iyilerini sizler için sunuyorum. İşte karşınızda en iyi yüz kremleri

1- Avon Yüz Kremi

Avon markasını hemen hemen herkes duymuştur diye tahmin ediyorum. Mağazalarda çok rastlamasak da internet üzerinden satın alabileceğiniz Avon markasının birbirinden güzel yüz kremleri mevcuttur. Satış temsilcileri aracılığıyla ulaşabileceğiniz bu markaya kendiniz de internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu krem sayesinde yüzünüz tam istediğiniz dengede kalacaktır.

2- Neutrogena Yüz Kremi

En iyi kişisel bakım markalarından biri olan Neutrogena, yüz kremlerinde de oldukça iddialıdır. Menşei Norveç olduğundan dolayı, kuru ciltlerden çok iyi anlayan bu marka gerçekten istenilen sonucu elde etmemizi sağlamaktadır. Sizde eğer iyi bir yüz kremi kullanmak istiyorsanız bu markayı tercih edebilirsiniz. Besleyici özelliği sayesinde cildiniz adeta yumuşacık olacaktır.

3- Garnier Yüz Kremi

Bazı yüz kremlerini sürdüğümüzde yüzümüz parlar ve sanki yağlıymış gibi bir görüntü oluşur. Ama Garnier yüz kremi sayesinde bu derde artık son! Çünkü bu krem yüzünüzü nemlendirirken aynı zamanda da matlaştırıcı özelliğe sahiptir. Bu tip kremleri karma cilde sahip olanlar veya yağlı cilde sahip olan bayanlar kullanabilir. Garnier yüz kremi sayesinde  24 saat kesintisiz koruma artık sizler ile.

4- Vichy Yüz Kremi

Kişisel bakım ve makyaj konusunda oldukça iyi bir marka olan Vichy, yüz bakım kremlerinde de iddiasını ortaya koymaktadır. Eğer kaliteli ve hızlı sonuçlar elde eden bir yüz kremi istiyorsanız Vichy yüz kremlerini denemenizde fayda var. Yılların markası Vichy, bayanların ne istediğini oldukça iyi bilmektedir.

5- Diadermine Yüz Kremi

Yüz kremleri denildiğinde akla sadece nemlendiriciler gelmemelidir. Yaşı ilerleyen bayanlar için yaşlanma karşıtı yüz kremleri de mevcuttur. Kırışıkları önleyen bu kremler sayesinde kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkündür. Peki hangi markadan başlamam gerek diye düşünüyorsanız Diadermine yaşlanma karşıtı kremi deneyebilirsiniz.

6- Nivea Yüz Kremi

Nivea’nın kişisel bakım konusunda ne kadar iyi olduğunu bilmeyen yoktur sanırsam. Her ürünü farklı güzellikte olan Nivea, yüz bakım kremlerinde de oldukça iyidir. Diğer yüz kremlerinden farklı olarak Nivea markasında su bazlı nemlendiriciler bulunmaktadır. Ki bu özellik çoğu markada bulunmamaktadır. Su bazlı formülü sayesinde cildin derin katmanlarında bile yoğun nemlendirme sağlamaktadır. Normal ve karma cilt yapısına sahip olanlar bu kremleri tercih edebilirler.

7- Garnier Esas Bakım

Garnier markasından daha önce bahsetmiştik ama Garnier’in esas bakım nemlendiricileri de gerçekten çok etkili olmaktadır. Denemenizde fayda var derim ben.

Şule: