En İyi Siyah Nokta Temizleyicileri

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere en iyi siyah nokta temizleyicilerinden bahsetmek istiyorum. Özellikle bayanların en büyük problemlerinden biridir siyah noktalar. Her sıkıldığında bitti zannederiz fakat tekrar çıkıverir karşımıza. Genelde yağlı cilt tipine sahip kişilerde oluşan siyah noktalar resmen kabusa dönüşmektedir. Siyah noktalar ile mücadele için birbirinden farklı markaların çok güzel ürünleri bulunmaktadır. Sizler de bu ürünlerden kullanarak siyah nokta mücadelenizi kolaylaştırabilir ve çıkma süresini uzatabilirsiniz. Çünkü gerçekten yüzde hiç hoş bir görüntü bırakmamaktadır siyah noktalar. Şimdi hep birlikte bu markaların ürünlerini tanıyalım ve en iyi siyah nokta temizleyicilerini seçelim.

1- Garnier Siyah Nokta Temizleyicisi

Garnier, cilt bakım ürünlerinde bayanların oldukça sık kullandığı markalardan biridir. Garnier’in pek çok ürünü olduğu gibi siyah noktalar için de bir ürün geliştirmişlerdir. Arındırıcı temizleme jelleri sayesinde siyah noktalarınızdan kurtulmanız mümkündür. Gözenekleri sıkılaştırma özelliği sayesinde siyah noktaların bir daha çıkmasını engellemektedir. Karma ve yağlı cilt tipine sahipseniz bu ürünü kullanabilirsiniz. Bu sayede hem cildiniz matlaşacak hem de güzelleşecek!

2- Loreal Siyah Nokta Temizleyicisi

Loreal, güzellik ve cilt bakım ürünlerinde bayanların kullandığı lider markalardan biridir. Renkleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Loreal siyah nokta temizleyicisi, oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Eğer iyi bir siyah nokta temizleyicisi arıyorsanız Loreal’i tercih edebilirsiniz.

3- Neutrogena Siyah Nokta Temizleyicisi

Cilt bakım ürünlerinde epey bir başarılı olan Neutrogena, siyah nokta temizleme konusunda da epey bir iyidir. Siyah nokta temizleyici peeling jeli ile yüzünüzün tüm yerine uygulayabilirsiniz. Daha etkili sonuçlar için diğer cilt bakım ürünleri ile kullanabilirsiniz.

4- Diadermine Siyah Nokta Temizleyicisi

Siyah noktanın asıl oluşum sebebi ciltteki gözeneklerin kir ile dolmasıdır. Bu sorunu çözmek için Diadermine’nin siyah nokta temizleyicisini kullanabilirisiniz. Arındırıcı T bölgesi bantları sayesinde siyah noktalarınızdan kurtulmanız mümkündür. Alın, burun ve çenenizde kolaylıkla kullanabileceğiniz Diadermine siyah nokta temizleyicisi bayanlar için adeta kurtarıcı özelliktedir. Normal ve karma cilt yapısına sahip olanlar bu ürünü kullanabilirler.

5- Nivea Siyah Nokta Temizleyicisi

Tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi, siyah nokta temizlemede de gayet başarılı olan Nivea bayanlar tarafından oldukça beğenilerek kullanılmaktadır. Diğer siyah nokta temizleme markalarına göre farklı bir temizleme yöntemi bulunan Nivea’da temizleyici bantlar bulunmaktadır. Özellikle T bölgesinde oluşan siyah noktalar için oldukça idealdir.

6- Avon Siyah Nokta Temizleyicisi

Herkes tarafından bilinen Avon markası, siyah nokta temizleyicisinde de kendini tanıtmayı başarmıştır. Siyah noktalarınızdan bunaldıysanız ve artık bir çözüm önerisi arıyorsanız Avon marka siyah nokta temizleyicisini tercih edebilirsiniz.

7- Clinique Siyah Nokta Temizleyicisi

Oldukça güzel bir marka olan Clinique’nin siyah nokta temizleyicisini denemenizde fayda var. Etkili çözümler üreten bu markayı kolaylıkla her yerde bulamayabilirsiniz. Siyah noktalardan kurtulmak ve cildinizi güzelleştirmek istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz hanımlar?

Şule: