En İyi Mobilya Markaları

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere en iyi mobilya markaları hakkında bilgi vermek istiyorum. Evimizde kullanacağımız mobilyaların kalitesine, rengine, modeline özen gösterir ve seçerken çok dikkatli seçeriz. Çünkü uzun soluklu alınan mobilyalar hem gözümüze hitap etmeli hem de rahatlığı ile dikkatleri üzerine çekmelidir. Eğer yeni mobilya alacaksanız veya evinizi yeni baştan döşeyecekseniz bu yazımızı muhakkak okumanızı tavsiye ederim. Sizler için en iyi mobilya markalarını araştırdım ve gelin hep birlikte en iyi mobilya markalarına bir göz atalım.

 

1- Bellona

Üretim faaliyetlerine 1997 yılında başlayan Bellona markası, Türkiye mobilya markaları arasında ne bilinen markalardan biridir. Birbirinden güzel ve değişik modelleri ile bizlerin beğenisine sunulan mobilyalar, evlere farklılık katacak cinstendir. Kayseri kökenli olan bu marka ile evinizin her köşesini döşeyebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

67da395081f549e3b9fba0353fa55d91

2- Enza Home

Hem yurt içinde hem de yurt dışında 100’den fazla mağazası olan Enza Home, evini döşeyecek olanlar için iyi bir seçenek olabilir. Ev aksesuarlarından yatak odası takımına kadar evin her yerini döşeyebileceğiniz Enza Home markası ile evinizi farklılaştırmanız mümkündür. Oldukça kaliteli bir marka olan Enza Home gücünü Yataş’tan almaktadır.

enza-home-kose-takimi-fiyatlari

3- İstikbal

1957’den beri bizlere hizmet eden İstikbal mobilya, mobilya markaları arasında saygın markalardan bir tanesidir. Birbirinden güzel ve değişik modelleri ile beğenimizi kazanan İstikbal mobilya ile evinizin her yerini döşemeniz mümkündür. Hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok mağazası bulunan İstikbal markası, mobilya arayışında olanlar için iyi bir seçenek olabilir.

s2

4- Kelebek

Hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok mağazası bulunan Kelebek mobilya dünyaca ünlü bir mobilya markasıdır. Birbirinden farklı renk ve modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kelebek mobilyanın kendine has bir tarzı vardır. Cumhuriyet tarihinin en köklü sana kuruluşlarından biri olan bu marka, 1935’den beri bizlere hizmet vermektedir. Ayrıca Türkiye’de ilk çevre ödülü olan mobilya markasıdır.

w5dsxqlgqd1i53kwzoynevab_635208979000486626

5- Tepe Home

1997’den beri bizlere hizmet eden Tepe Home markası, diğer mobilya markalarına göre biraz genç kalsa da oldukça beğenilen ve bilinen bir mobilya markasıdır. Türkiye’nin pek çok yerinde şubesi bulunan bu mobilya markası KKTC’de de şubesi bulunmaktadır. Mobilyalar ile birlikte ev aksesuarların da birlikte satılması ilk Tepe Home tarafından yapılmıştır. Böyle bir öncülüğe sahip olduğu için oldukça önemli bir statüye sahiptir. Geniş ürün yelpazesi ile bay bayan herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

albakoltuk

6- Çilek

1995 yılında Türkiye’de kurulan Çilek markası, sadece Türkiye ile sınırlı kalmamış yurt dışına da açılmıştır. Çocuk odası markası olan Çilek mobilya, sadece çocukların değil anne babaların da dikkatlerini çekmeyi başarmıştır. Oldukça sıra dışı ve eğlenceli mobilyaları ile evinize farklılık katacak ve kullanmaktan zevk alacaksınız.

cilek-mobilya-kampanya-1348824793

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.