En İyi Gelinlik Markaları

0

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere her genç kızın rüyası olan gelinliklerden bahsetmek istiyorum. Gelinlik seçimi bayanlar için en zor işlerden biridir. Çünkü bir kez giyilmesi istenen bu gelinlik, en güzel ve en kalitelisi olması istenilmektedir. İşte bu yüzden bayanlar için hassas bir konu olan gelinlik, üstünde epey düşünülmesi gereken bir iş haline gelmiştir. Bir de binlerce modelin bulunması insanın daha da çok kafasını karıştırmaktadır. Biz de bu kafa karışıklığını gidermek için sizlere en iyi gelinlik markalarından bahsedeceğiz. İşte karşınızda tasarımları ile oldukça iddialı olan en güzel ve en iyi gelinlik modelleri…

1- Vakko Gelinlik

Oldukça bilinen ve beğenilen bir marka olan Vakko, gelinlik işinde de oldukça iddialıdır. Türkiye’nin en iyi gelinlik markalarından olan Vakko, modaya yön vermekte ve gelin adayları için birbirinden özel ve güzel gelinlikler tasarlamaktadır. Eğer düğün tarihiniz git gide yaklaşmakta ve kendinize en güzel gelinlik modelini arıyorsanız Vakko tercih edilebilir bir marka olabilir. Gelinliklerin güzelliği kadar fiyatları da oldukça iddialıdır.

2016-vakko-gelinlik-modelleri

2- Çağteks Gelinlik

45 yıllık bir marka olan Çağteks, gelinlik modellerinde oldukça iddialıdır ve gelin adaylarının epey bir ilgisini çekmeyi başarmıştır. En iyi gelinlik markalarından olan Çağteks, ister hazır gelinlik modelleri ile ister özel tasarım modelleri ile beğeninize sunulmaktadır. Henüz gelinliğinizin modeline karar veremediyseniz Çağteks markasına mutlaka bir göz atmalısınız.

royalty-gelinlik-modelleri

3- Derishow Gelinlik

Eğer sıradan gelinliklerden sıkılıp farklı sıra dışı bir gelinlik modeli arıyorsanız Derishow markası tam da sizlere göre. Oldukça farklı gelinlik modellerine sahip olan Derishow markası, bayanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Alışılagelmemiş modelleri ve gelinliğe kattıkları rek ögeleri ile en iyi gelinlik markalarından biri olmaya hak kazanmıştır. Bu marka sayesinde gelinlikler daha renkli daha coşkulu ve artık daha eğlenceli!

ffa611a7200b8f9fbe38bff14370184a

4- Akay Gelinlik

Gelinlikte detaylara önem veren gelin adayları, Akay gelinlik markasına bir göz atmasında fayda var. Oldukça bilinen ve beğenilen bir marka olan Akay, kişiye özel gelinlikler tasarlamaktadır. Bu sayede gelinler kendilerini daha özel ve hatta prensesler gibi hissetmektedir. Sizde eğer hala gelinliğinizi seçmediyseniz bu markayı tercih edebilirsiniz.

sade-akay-premium-gelinlik-modeli

5- Dai Gelinlik

Kişiye özel tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Dai Gelinlik, oldukça tanınmış ve ünlü bir markadır. Swarovski taşları ile bezenen gelinlikler adeta ışık saçmaktadır. Kendine özgü kalıpları olan Dai Gelinlik, kaliteli gelinlik kumaşları ve dantelleri ile oldukça göz kamaştırmaktadır. Sizler de eğer güzel ve iddialı bir gelinlik arayışındaysanız bu markayı tercih edebilirsiniz.

67d2e7_gelinlik_502

6- Aysira

Türkiye’nin pek çok yerinde şubesi bulunan Aysira gelinlik, hem fiyatı ile hem de güzel gelinlik modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Aysira gelinlik hazır gelinlik modelleri ile, gelinlik modeli bulamamış gelinlere adeta ilham kaynağı olmaktadır.

liste_li-mbs0846

 

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.