En İyi Çanta Markaları

Merhabalar sevgili hanımlar, bugün sizleri oldukça ilgilendiren, dikkatinizi çeken, olmazsa olmazınız çantalar hakkında bilgi vermek istiyorum. Her bayanın favori aksesuarlarından olan, her kıyafetle ayrı bir kombin yaptığımız çantalar, bayanların en önemli ihtiyacıdır. Erkekler tarafından içinde ne olduğu oldukça merak konusu olan bu çantalarda yok yok ! Günlük ihtiyaçlarımızın en önemli ihtiyaçlarından biridir. Biz hanımlar, erkekler gibi sadece biz cüzdan ve bir telefonla dışarı asla çıkmayız! Mutlaka yanımızda lazım olacak ya da olabilme ihtimali olan eşyalar bulundururuz. Çantamızın boyutu ve rengi bizim için her zaman önemlidir. Bu yüzdendir ki de çantamızın güzelliğine ve şıklığına oldukça önem veririz. Güzel ve şık bir çanta bulmak her zaman için o kadar kolay olmayabilir. Kaliteli bir çanta kullanmak her bayanın hakkıdır. Bizde sizler için en iyi çanta markalarını araştırdık ve markalar hakkında kısa ve faydalı bilgiler vermek istiyoruz. İşte en iyi çanta markaları…

1- Dolce & Gabbana

1980 yılında kurulan Dolce&Gabbana markası İtalyan moda markasına aittir. Pek köklü bir geçmişi olmamasına rağmen oldukça beğenilen, bilinen ve kaliteli bir markadır. Çantaların üzerinde D&G logosu ile yer almaktadır. Bu marka çantayı gönlünüz rahat bir biçimde kullanabilirsiniz dememe gerek yok sanırsam.

indir

2- Michael Kors

Son derece popüler olan Michael Kors markası Amerikan moda markasına aittir. 1981 yılında kurulan bu marka çok köklü bir geçmişe sahip olmamasına rağmen tasarımları ve uzmanlığı sayesinde bayanların ilgisini çekmeyi ve ilgi odağı haline kalmayı başarmıştır. Çantaların üzerinde MK logosu ile görebilirsiniz.

Yazılı-desenli-michael-kors-bayan-çanta-modeli

3- Hermes

1837 yılında kurulan Hermes markası oldukça pahalı ve lüks bir markadır. Moda kategorisinde en eski markalar arasında yer almaktadır. Çantaların üzerinde H logosu ile yer alan Hermes çantalar bayanların gözünü döndürmekte diyebiliriz. Bu markanın en önemli özelliği hakiki deri kullanması ve ince el işçiliğidir.

hermes-canta (7)

4- Gucci

1921 yılında kurulan Gucci markası, İtalyan moda markasına aittir. Guccio Gucci tarafından kurulan bu marka, En İyi Küresel 100 markadan biridir. Ülkemizde de varlığı bilinen Gucci çantaları bilmeyen yoktur. Çantaların üzerinde GG logosu ile tanıyabileceğimiz bu marka tam anlamıyla moda harikasıdır.

gucci-çanta-2015

5- Chanel

1909 yılında Coco Chanel tarafından kurulmuştur. Çantaların üzerinde iki C harfinin iç içe geçmesiyle oluşan logosu ile tanınmaktadır. Oldukça pahalı ve lüks bir çanta olan Chaneller bayanlar tarafından şüphesiz beğenilmektedir. Chanel markası Çanta haricinde parfüm markası olarak da ünlüdür.

chanel-pst-petite-shopping-tote-bag-mb21701_4977572_r1

6- Louis Vuitton

1854 yılında kurulan Louis Vuitton, Hermes gibi oldukça köklü bir yapıya sahiptir. Louis Vuitton’ın LV logosu en popüler logo seçilmiştir. Kendine özgü bir tarzı olan bu çantaları daha logosunu görmeden bile tanıyabilirsiniz. Dünyanın en lüks ve popüler markası olarak kabul edilmiştir.

Louis-Vuitton-Kahverengi-Desenli-Tote-Canta-Modeli-2800-TL_4e2aa

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.