En İyi Çanta Markaları

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere bayanların olmazsa olmazı çantalar hakkında bahsetmek istiyorum. Bir bayanın yanında mutlaka bulunan ve içine bin bir türlü eşyalarını koyduğu çantalar nitekim bayanlar için çok kıymetli ve önemlidir. Tabi çanta kullanımı bu kadar önemli bir hale dönüştüğünden çantaların markası da bayanlar için oldukça önemlidir. Her bayan ister ki en kaliteli ve en gösterişli çantaları kullansın. Çünkü bir bayan için güzel görünmek ve güzel şeyler kullanmak çok ama çok önemlidir. İşte biz de siz bayanlar için en iyi çanta markalarını araştırdık ve beğeninize sunuyoruz. En iyi çanta markaları sizlerle…

1- Dolce Gabbana

İtalyan moda markası olan Dolce Gabbana, en iyi çanta markalarından biridir. 1980 yılında kurulan bu marka, diğer tanınmış markalara göre biraz yeni kalmaktadır. Ünlü D&G logosu ile tanınan Dolce Gabbana oldukça kalitelidir ve bir çok ünlü isim bu markayı kullanmaktadır.

2- Chanel

1909 yılında Coco Chanel tarafından kurulan Chanel markası, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi çanta konusunda da oldukça iddialıdır. Ters ve düz C harfinin iç içe geçmesiyle oluşan logosu, Chanel markasını tanımamıza yeterlidir.

3- Fendi

Yine bir İtalyan markası olan Fendi, en iyi çanta markaları arasında yerini almıştır. 1925 yılın Fendi ailesi tarafından kurulmuştur. Ünlü FS logosu ile bu marka çantaları uzaktan tanımanız mümkündür. Oldukça şık ve kaliteli çantalar tasarlayan Fendi markası, dünya çapında ünlüdür. Bayanların oldukça beğenisini kazanan Fendi markasının birbirinden şık ve güzel çanta modellerini bulabilmeniz mümkündür.

4- Michael Kors

Ülkemizde de oldukça tanınan Michael Kors çanta markası, 1981 yılında kurulmuştur. Kendisine has bir güzelliği ve modası bulunan Michael Kors tüm bayanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Dünyaca ünlü MK logosu ile tanınmaktadır. Çoğu ünlü Michael Kors çanta kullanmaktadır.

5- Louis Vuitton

Louis Vuitton’un amblemi olan LV logosu en tanınmış amblemler olarak seçilmiştir. Yani dünya çapında bilinen ve beğenilen bir marka olan Louis Vuitton, 1854 yılında kurulmuştur. Oldukça köklü bir geçmişi bulunan Louis Vuitton, pek çok ünlü tarafından kullanılmaktadır. Bir Fransız markası olan Louis Vuitton, kendine özgü tarzı ile diğer markalardan kolayca ayrılabilir.

6- Hermes

Thierry Hermes tarafından 1837 yılında kurulan Hermes markası Paris Hermes olarak da bilinmektedir. Markanın H logosu çantayı kolayca ayırt etmemizi sağlamaktadır. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan Hermes, şık ve ince el emeği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

7- Gucci

İtalyan markası olan Gucci, oldukça bilinen ve en iyi markalardan biridir. Çanta ve cüzdan konusunda epey iyi bir marka olan Gucci bayanların yeteri kadar ilgi ve beğenisini kazanmıştır. 1921 yılında Guccio Gucci tarafından kurulan bu marka, 2009 yılında En İyi Küresel 100 marka arasına girmiştir. Dünyaca ünlü GG logosu, çantanın tanınmasına yeterlidir.

Şule: