En İyi Ayakkabı Markaları

0

Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için en iyi ayakkabı markalarını araştırdım ve yazımda bu ayakkabı markalarını sizler için tanıtacağım. Zaten çoğunuz bu markaları biliyor veya kullanıyorsunuzdur. Birbirinden oldukça iddialı ve kaliteli modelleri olan bu ayakkabılar gerçekten kullanılmaya değer niteliktedirler. Ucuz ama kısa süreli bir ayakkabı kullanmaktansa kaliteli bir ayakkabı kullanıp uzun vadeli kullanılmalı diye düşünüyorum ben. Ayak sağlığı için kaliteli ve rahat ayakkabılar mutlaka tercih edilmelidir. Ayak sağlığını bozacak ayakkabılardan uzak durmalı ve kullanmaktan vazgeçilmelidir. İşte bu yüzden bu birbirinden iyi ayakkabı markalarını sözü uzatmadan sizler için tanıtalım. Karşınızda en iyi ayakkabı modelleri…

1- Harley Davidson

Özellikle kışlık ayakkabılar denilince akla gelen ilk isim tabiki de Harley Davidson’dur. Botları ve çizmeleri ile ünlü olan bu ayakkabı markası birbirinden güzel modelleri ile beğeniye sunulmuştur. Ayakkabının sağlam duruşu ve dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Harley Davidson, kış sezonunda mutlaka tercih edilmesi gereken ayakkabı markalarından biridir.

1_1097568

2- New Balance

Spor ayakkabı markalarından biri olan New Balance, kendisine özgü modelleri ile bayan erkek herkesin beğenisini ve ilgisini kazanmıştır. Ülkemizde de oldukça sık karşılaştığımız bir ayakkabı markası olan New Balance Amerikan-İngiliz ortak ürünüdür. Rahatlığı ve kullanışlı olması ile dikkatleri üzerine çeken bu ayakkabı markası, spor ayakkabısı arayanlar için uygun bir tercih olabilir.

2016-new-balance-ayakkabi-15

3- Tiger

Ülkemizde sıklıkla karşılaştığımız başka bir ayakkabı markası da Tiger’dır. Kendisine özgü birbirinden renkli modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Onitsuka Tiger, Japonya’nın en eski markalarından biridir. Tüm spor türleri için ayakkabı modeline sahip olan Tiger markası git gide popülerliğini arttırmaktadır.

tiger-bayan-ayakkabi-modeli 

4- Nike

Herhalde Nike’ın ne kadar ünlü ve popüler bir marka olduğunu söylememize gerek yok? Birbirinden güzel model ve renkleri ile her türlü zevke hitap etmektedir. En rahat ayakkabı modeli olan airmaxler oldukça sık tercih edilmektedir. Nike markasının üretimi Uzak Doğu Asya’da yapılmaktadır. Koşu, basketbol, futbol vb. sporlar için farklı ayakkabı türleri mevcuttur.

bayan-2016-adidas-ayakkabi-modelleri

5- Adidas

Nike gibi ünlü ve popüler olan bir diğer marka ise Adidas’tır. Ülkemizde de oldukça sık tercih edilen bir marka olan Adidas, Nike ile rekabet halindedir. Üç çizgi olan amblemi ile kendisine has bir tarzı olan Adidas ayakkabılar, her zevke ve spora hitap etmektedir. 60 yıllık bir mazisi olan Adidas markası, pek çok spor kuruluşlarının sponsorluğunu yapmaktadır. Farklı spor türleri için ayakkabı çeşitleri mevcuttur.

2015-adidas-bayan-spor-ayakkabi-modelleri

6- Converse

Özellikle gençlerin en az bir kere kullandığı Converse, pek rahat bir ayakkbı modeli olmasa da tarzı ve renkleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Erkek, bayan ve çocuklar için ayrı modelleri bulunan Converse markası, bir ABD markasıdır. Çoğu ayakkabı türleri unisex olarak tasarlanmaktadır. Yani bir ayakkabı aldığınızda iki farklı cins de bu ayakkabıyı kullanabilir. Daha çok bez modelleri ile karşılaştığımız Convers markasının deri modelleri de mevcuttur.

2017-converse-ayakkabi-modelleri

 

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.