Duvarlarınız Konuşsun İster Misiniz?

0

 

Her zaman aynı tip ve tarzda gördüğünüz dümdüz duvarlarınızdan sıkıldıysanız, onları canlandıracak ve evinize yepyeni bir hava katacak duvar tasarımları ile sıradanlığın dışına çıkabilirsiniz. Büyüklü küçüklü aynalarla, hatta birkaç tane de boş çerçevelerle konsolunuzun bulunduğu duvarınıza hayat verin  ve harika bir tablo ortaya çıkarın.

duvar4

Sade ve düz gördüğünüz duvarınızda ayna ve çerçevelerle pencere motifini de ekleyerek duvarınıza sofistike bir görünüm vermeniz daha da hoş olacaktır. Ayrıca şık duran çerçevesiz değişik simetrik kesimli aynalar mekana sadelik ve şıklık katacaktır. Bu tarz aynaları yapı marketlerden hazır alabileceğiniz gibi tasarımını çizip ayna ustalarından sizin için kesmelerini de isteyebilirsiniz.

duvar3

Süs tabaklarından yapabileceğiniz şahane bir tasarım fikri var. Hani yıllarca baş köşenizde duran süs tabaklarınız halen evinizdedir umarız, duruyordur bir yerlerde işte onları çıkarıp duvarlarınızla tanıştırmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Evinizin girişinde böyle dikkat çekici ve şık bir tasarım için bir an önce o muhteşem süs tabaklarını bulmanız gerekiyor.

duvar2

Çini mavisine yakın tona boyayacağınız odanıza mavi – beyaz çini süs tabaklarının devrini getirince göreceksiniz ki mavi ve beyaz hiç bu kadar güzel yakışmamışlardı hiçbir mekanda. Ancak bu tasarıma karar vereceğiniz oda aydınlık ferah bir mekan olmalı ki soğuk karakterli mavi mekanı iç karartıcı hale getirmesin, zira bu tasarımı iç huzuru ve ferah bir ortam için ve duvarınıza hayat verin diye yapacaksınız.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.