Düğün organizasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Hayalinizde muhteşem ve kusursuz bir düğün var değil mi? İstediğiniz düğüne kavuşmanız için organizasyon aşamasında harika işler çıkarmanız gerekir. İyi koordine edilmiş bir düğün demek; hayallerinizdeki düğün gerçekleşecek anlamını taşır. Peki; düğün organizasyonu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Hayır mı? O halde size yardımcı olacak birkaç detayı bu yazıda bulmanız mümkün, işte dikkat etmeniz gereken temel şeyler…

 • Tarih!
  Düğününüz hangi tarihte olacak son derece önemlidir. İstediğiniz; bir kumsal düğünü ise yaz aylarına odaklanmanız gerekecektir. Düğününüzün konseptinin yanı sıra sevdiklerinizi bir araya getirebileceğiniz bir tarih seçmeniz de önemlidir.
  dugun-organizasyonunda-dikkat-edilmesi-gerekenler-elsedo-com
 • Konsept!
  Tarihe karar verdikten sonra kafanızda bir konsept oturtmanız önemlidir. Düğününüz nerede olsun istiyorsunuz, düğününüzde aradığınız detaylar nedir, nasıl bir mekan düşündünüz?… Bu soruların hepsini çözmeniz için öncelikle konsepti belirlemeniz gerekmektedir.
  dugun-organizasyonunda-dikkat-edilmesi-gerekenler-3-elsedo-com
 • Organizasyon firması!
  Konsepte karar verdikten sonra olabildiğince fazla organizasyon firmasından belirlediğiniz konsepte uygun çalışmalar istemeniz gerekecektir. Size sundukları çalışmalardan hangisi sizi ikna ederse o firma ile çalışmanız ve adım adım size danışarak kararlar almalarını istemeniz; düğününüzde keyfinizin kaçmasını engeller. Pasta, mekan dekorasyonu, müzik, yemek gibi tüm detaylar ile organizasyon firması ilgileneceği için sizin adınıza en doğru seçenekleri konseptinize göre firma sunar ve bu sayede birçok seçenek düşünüp bunalmaktan kurtulursunuz. Bu konuda sizlere Elizi Organizasyon firmasını önerebilirim.
  dugun-organizasyonunda-dikkat-edilmesi-gerekenler-4-elsedo-com
 • Doğru kostümler seçmek!
  Gelinlik ve damatlık hayalinizdeki gibi olsun istiyorsanız doğru bir moda evi ile en az 3 ay önceden anlaşmanız ve vücudunuza uygun bir dikim yaptırmanız gerekmektedir. Profesyonel bir moda evini; düğüne 2 gün kala gelinliğinizin son provasını almasından anlayabilirsiniz çünkü gelin adayları son güne kadar diyet yapar ve sürekli inceldiği için gelinliğin üzerine oturması ancak son prova ile kusursuza ulaşır. Düğünde üzerinizden düşen bir gelinlik istemiyorsanız hayalinizdeki gelinliği size sunacak bir moda evi şart.
  dugun-organizasyonunda-dikkat-edilmesi-gerekenler-5-elsedo-com
 • İş bölümü!
  Tabii ki düğününüzün her aşamasına siz yetişemezsiniz. Sağdıçlar ve nedimeler bunun içindir; güvendiğiniz arkadaşlarınızı, akrabalarınızı toplayın ve görevlendirin. Şehir dışından gelecek akrabalar, davetli kişilerin konaklaması, gelin arabası ve süslenmesi gibi detaylar ile arkadaşlarınız ilgilensin. Herkesin emeği geçtiği bir düğün bu şekilde mümkün.
  dugun-organizasyonunda-dikkat-edilmesi-gerekenler-2-elsedo-com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.