Doğadan Gelen Cilt Bakım Mucizeleri

Cildimizin ışıl ışıl ve sağlıklı görünmesi için sihir gerekmiyor elbette, hele ki sadece buzdolabımızda bulunan meyve, sebze ve yumurtalar ben güzellik uzmanıyım diye bağırmakta iken… Kimyasal cilt kremleri, tonikleri ve bir çok uygulamalar cildimize güzelliği vadederken, biz en doğal olan meyve, sebzelerle güzelleşmeyi tercih ediyoruz. Çünkü hem daha sağlıklı bir yöntem olmakla birlikte pratik, ekonomik ve cildimizin pürüzsüz olmasını sağlayan doğadan gelen cilt bakım ürünleri elde ediyoruz bu yöntemlerle.

Birçoğumuzun baş belası olan siyah noktalar için limon suyu ve yoğurdun iyi geldiğini biliyor muydunuz? Bir kase yoğurda bir limonun suyunu karıştırıp, bu karışımı gözlerinize denk gelmeyecek şekilde dikkatlice yüzünüze yayarak 15 dakika bekletip yüzünüzde kuruyan bu maskeyi ılık suyla yıkayarak çıkarın ve haftada bir kez uygulayarak doğadan gelen cilt bakımı güzelliğiyle tanışın.

limon

Yaz geliyor ve bir çok sebze meyve en doğal haliyle evlerimizi şenlendirecek bu sevindirici habere cildimiz de sevinecek ve ona bir avuç çileği ezerek, yulaf unu ile karıştırıp bir de yumurta sarısı ile 2 çorba kaşığı yoğurdu çırparak elde edeceğimiz krem verdik mi nasıl olsun da cildimiz şımarmasın, hele ki kuru bir cilt ise bu besleyici maskeye bakın nasıl bayılacak cildiniz, maskeyi sürüp 20 dakika bekletip ılık su ile yıkayın ve göz altındaki kırışıklıklarınıza da doğadan gelen cilt bakımı mucizesi ile elveda deyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.