Diz Dirsek Koltuk Altı Bikini Bölgesi Kararmaları Nasıl Geçer

0

Vücudun belli bölgelerinde bazı sebeplere bağlı olarak görülen kararmalar kadınların estetik yönüne zarar verir. Bakımsız gibi gösteren problemlerin en büyüğü; kararmalardır. Bu kararmalar kimi zaman dirseklerde, kimi zaman ise koltuk altında görülür.

ginocchia-e-gomiti-neri

Vücudun sertleşmeye yön tutmuş bölgeleri bu tip kararmalardan nasibini alan yerlerdir. Dirsekler bu durum için daha müsaittir. Diz, dirsek, koltuk altı, bikini bölgesi kararmaları nasıl geçer sorularının bütün cevaplarını bulabilmek için elsedo.com sitesinden faydalanabilirsiniz.

cilt-kararmasi-nasil-gecer

Sitede geçen önerilerin birçoğu kararmış bölgelerin aydınlatılmasına yöneliktir. Kararmalar için site üzerinde verilen en önemli önerilerin başında; doğal tarifler gelir. Bunun için limon en iyi doğal aydınlatıcı olarak kabul edilmiştir. Limon kürü yaparak kararmalarınızı minimuma indirmeyi öğütleyen sitede bir limonu ikiye bölerek kararmış yerlere masaj yapılması önerilir.

45130

Sitenin içinde yer alan kararma önerilerinden bir diğeri de; pirinç unu maskesidir. Yoğurt, elma sirkesi ve pirinç unu ile yapılan bu maske daha çok koltuk altı bölgesini aydınlatmaya yönelik bir maske çeşididir. Vücut üzerinde meydana gelen kararmaların giderilmesi için en güncel tarifleri veren sitede dizlerde yer alan kararmalar içinde maskeler bulunur. Bu maskelerden biri de; zeytinyağı maskeleridir. Zeytinyağı ile şekerden meydana gelen karışımla dizler ovulduğunda kararmalar büyük oranda giderilir.

 

Bu doğal tariflerin yanı sıra ciltte yer alan kararmaların nedenine de değinen sitede kararmaların önüne geçmek için sebepleri ayrıntılı şekilde paylaşılmıştır. Kararmalara en büyük nedenin bazı ağda uygulamaları olduğu belirtilmiştir. Yanlış ağda uygulamalarının ciltte yarattığı en büyük problemlerden biri de; kararmalardır. Bıyık bölgesinde, bikini bölgesinde ve koltuk altlarında buna bağlı olarak kararmalar oluşur. Site içerisinde bu kararmalara yönelik olan doğal tarifleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bazı araştırmaların altında size detaylı bilgi veren elsedo.com sitesinde kararmaların sebebi olarak; jilet gösterilmiştir. Jiletin zaman içinde tüyleri kalınlaştırdığı ve bölgenin kararmasın sebep olduğu belirtilmiştir. Daha yumuşak bölgelerde ise esnemeye bağlı olarak kararmaların ortaya çıkabileceği açıklanmıştır. Deri kalınlaştıkça bölgede kararmaların artacağı ve estetik olmayan bir görüntünün ortaya çıkabileceği belirtilmiştir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.