Burcuna Göre Onu Baştan Çıkarma İpuçları!

Ateş grubu ( Koç, Aslan, Yay )

Ateş grubu burçları ateşli ve esmer ağırlıklı oluyorlar. Tutkuludurlar, farklı pozisyonlara açıktır, sizden onu baştan çıkarmanızı bekler. Fiziksel olarak onu baştan çıkarın ve sekste fazla açıkgözlü olmayın. Fiziksel ve duygusal yönden oluşacak bir denge onu baştan çıkarır sekse yöneltir. Mükemmel vücutlarıyla sizi oldukça fazla mutlu edeceklerdir. Mutlu etmek için de sizi bırakmak istemeyecekler. Size sonuna kadar sahip çıkıp, hep yanınızda olmak isterler. Kısacası tutku, şehvet ve değişik fanteziler onların işidir.

Toprak grubu ( Oğlak, Boğa, Başak )

Seks konusunda doktora yapabilirler denemez. Yaptıkları şeyde oldukça fazla dikkatlidirler. Eğer söz konusu seks olduğu zaman sizin tarafınızdan yönlendirilmek isterler buna ihtiyaçları vardır. Fakat sizin tarafınızdan yönlendirilseler bile hiç beklemediğiniz şeyler yapabilirler ve sizi Nirvana’ya çıkarabilirler, aklınızı başınızdan alabilirler.

Anlayacağınız yatak da sizi oldukça fazla büyük bir eğlence bekliyor. Onlarla birlikte yatakta olduğunuz zaman, yataktan çıkmak istemeyeceksiniz, onu bırakamazsınız. Topraklar oldukça fazla hassastırlar. En hassas elementlerdir. Onları baştan çıkarma k, seksin vahşi ve en ilkel yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Kendilerini size ifade edebilmeleri için onu cesaretlendirin. Ellerinden gelenin en iyisini yaparak sizi mutlu edeceklerinden emin olabilirsiniz. Yeter ki siz ona cesaret verin gerisini ona bırakın.

Hava grubu ( İkizler, Terazi, Kova )

Hava grubu üyeleri olan burçlar oldukça zekidir, yani onların yanındayken akla ve mantığa uygun şeyler yapmanız gerekir.

Bu yatakta işiniz zor demek anlamına gelmiyor. Hava grubu burçları baştan çıkarılmaya ve verdiğiniz emeğe değerler. Aklınızdan geçen istek ve arzulara olağan üstü bir şekilde adapte olurlar. Hatta sizin düşünceleriniz onun muhteşem zekası ve hayal gücünün yanında sönük kalabilir.

Entelektüel ve sosyal tutkuları olan bu grup burçları mensuplarının fikirlerini almayı unutmayın. Ancak ondan duygusal ve tutkulu fikirler beklemeyin, onlarla iletişim sekste mutlaka olmalıdır. Akıllarını heyecanlı ve fantastik fikirlerle meşgul edin, her türlü tutkulu isteğinizi sıfır bencillikle yapacaklarını ve sizi mutlu etmek için olağan üstü bir çaba göstereceklerini unutmayın.

Su grubu ( Yengeç, Akrep, Balık )

Su grubu burçları esrarengiz ancak tutkulu fikirlere sahiptirler. Bu grup hava grubunun tersine mantık duygudan sonra gelir. Onu ilk olarak duygusal yönden etkilemeyi başarmanız gerekiyor eğer bunu başarırsanız bu başarı üzerine mükemmel bir ilişki kurabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra sizi yeni bir seksüel derinliğe taşırlar. Sekse daha önce yaşamadığınız tecrübeler yaşayabilirsiniz. Onları baştan çıkarmak için vücudunuzu bir su gibi kullanmanız gerekir. Aşk, romantizm, rahatlama gibi duyguları yaşamasını sağlayın.

Mehmet Gürkan NAM: