Burçlara Göre Aşk Hayatınız

0

Astroloji üzerinde oluşan ilgi ve meraklar son dönemli oldukça artış gösteriyor. Özellikle bayanların hemen her konuda özenle takip ettiği bir durum haline gelen burçlar, bize yaşantımız ve karşımızdaki insan hakkında da ufak ipuçları veriyor. Bu noktada devreye ‘burçlara göre aşk hayatınız’ konusu giriyor.

Yine ilk sıramızda her zaman olduğu gibi koç burcu var. Bu burcun insanı aşkta mücadeleyi sever. Onun gözdesi olmak istiyorsanız, asla pes etmemeniz gerektiğini öğrenmelisiniz.

Aşkı doruklarında yaşamasını seven burç ise boğadır. Evlilik fikrini benimsemese de, önemli olan tutkulu bir aşktır.

İkizler burcuna geldiğimizde karşımıza kör bir aşık çıkıyor. Çünkü gerçekten severse fedakarlıktan hiç çekinmez bir hale geliyor.

Gizemli insanların burcu yengeçte ise durum daha farklı. Duygularını yoğun yaşayan yengeçler, kendi içinde ve gizli kalmasını tercih ediyorlar. Bu yüzden onu gözlemleyebilmeniz oldukça önemli.

Gelelim aslanlara. Aman dikkat! Karşınızda bu insan varsa ciddi bir şekilde aşkla seviliyorsunuzdur. Şıpsevdiliği ile göz önünde olan başak insanlarında durum daha farklı. Kolay aşık olup bağlanabilirler. Fakat çok zor ait kalırlar.

burçlara göre aşk hayatı

Dürüstlük konusunda taviz vermeyen teraziler, ilişkilerinde şeffaflıktan yana. En ateşlisi ise akrepler. Enerjisi hiç bitmeden karşısındakini dünyanın en özel insanı gibi hissettirebilirler.

Hedefi aşk olan yaylarda durum biraz zor. Her duyguyu tartarak yaşadığı için sık sık yalnız kalıyorlar.

Oğlaklar ise aşk hayatlarında sakinliği tercih ederek yaralanmaktan korkuyor ve adımlarını ona göre temkinli atıyorlar.

Çapkınlığın su götürmez ismi olan kovalar ise zor bağlanırken, derin duygularla severse asla kaybetmek istemezler.

Ve son olarak, en duygusal ve sıcak duygularla seven balıklar, yine kendileri gibi karşısındaki insanı da aynı heyecanda görmek isterler.

Burçlara göre aşk hayatınız, karşı tarafın burcuna bağlı olarak şekillendiği için ortak bir uyum yakalanması önemlidir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.