Bebek Tütü Modelleri 2015

0

Tütü tülden yapılan, tüllerin genelde etek ve elbise amaçlı kullanılmasıyla oluşan giysi demektir.
Bebek tütü modelleri ve yapılışları resim galerimizde bebeğiniz için birbirinden güzel tütü elbise ve eteklere yer verdik.
Tütü elbise veya etek yapmak istiyorsanız, bu modeller ve renkler size ilham olacak, neler yapabileceğiniz konusunda fikir verecektir. Pembe, beyaz, mor, lila, sarı, kırmızı, yeşil, mavi dilediğiniz rengi kullanabilir, hatta renkleri karıştırabilirsiniz, mesela pembe ile lila hoş bir kombin oluşturacaktır. Beyaz renk tütü ise bebeğinize küçük balerin havası katacaktır.
Bebek tütü etek ve elbise yapımı ise oldukça basittir. Bebeğinizin belini ve dilediğiniz uzunlukta yapmak için bacak boyunu ölçün. Tülleri 10-15 cm eninde( eni size kalmış daha geniş de daha dar da olabilir) aldığınız uzunluğun iki katı uzunlukta kesin mesela bebeğinizin elbisesinin yahut eteğinin 20 cm uzunlukta olmasını istiyorsanız, tülü 40’ar santim kesin. Beline uygun lastik kesip lastiği iple dikin yahut uhu ile yaptıştırın, lastik kuruduktan sonra dizinize geçirin ve tülleri aşağıdaki resimdeki gibi lastiğe düğümleyin.
Hepsi bu!
Daha sonra ister sevdiklerinize armağan edin, isterse satıp, para kazanın.

bebek_tutu_modelleri (1) Tütü Etek Modelleri bebek_tutu_modelleri (3) bebek_tutu_modelleri (5) bebek_tutu_modelleri (6) bebek_tutu_modelleri (7) bebek_tutu_modelleri (8) bebek_tutu_modelleri (9) bebek_tutu_modelleri (10) bebek_tutu_modelleri (11) bebek_tutu_modelleri (12) bebek_tutu_modelleri (13) bebek_tutu_modelleri (14) bebek_tutu_modelleri (15) bebek_tutu_modelleri (16) bebek_tutu_modelleri (17) bebek_tutu_modelleri (18) bebek_tutu_modelleri (19)

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Elsedo.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Elsedo.com tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

 

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.