Aydınlatma Tasarımları ile Ruhunuzu Okşayın

0

Bir mekâna ruh veren oranın dekorasyonudur. Yaşanan mekânların kullanım amaçlarına uygun en verimli, sanatsal ve estetik şekilde düzenlenmesi mekânı daha zevkli ve yaşanılabilir kılar. Eskiden beri insanların yaşadığı mekân üzerinde bir çok gelişmeler elde edilmiş ve bu gelişmelerin ardına pek çok tasarımlar ortaya çıkmıştır. Burada amaç yaratıcı tasarımlarla insanların zevk kalitesini yükseltmek ve kendine güvenini aşmak aynı zamanda sıradanlıktan çıkarıp, farklılaşmayı sağlamaktır.

Zevk ve sanat yansıması olan mekâna ruh katmanın ilk adımı mekânın aydınlatmasıdır. Aydınlatma tasarımları ile mekânın sihirli dokunuşlarla daha keyifli hale getirmemek imkânsızdır. Yaşanılan mekânın nasıl bir ruha, kişiliğe sahip olacağını seçeceğiniz eşyaların tarzına, o eşyaların odadaki konumlandırılmalarına yani dekorasyonuna bağlıdır. Romantik dokunuşlardan hoşlanıyorsanız bu durumu mekâna en iyi yansıtma işini aydınlatma tasarımları ile sağlayabilirsiniz. Romantik aydınlatma tasarımları gündüz en beğendiğiniz aksesuarınız, geceleri ise romantizmi en derinden hissettirecek vazgeçilmeziniz olabilir. Country tarzı ve etkileyici renkler kullanılan aydınlatma tasarımları bulunduğunuz ortama etkileyici ve romantik bir hava katarak sizi cezbedecektir.

dekorasyon-model-001

Evinizin her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz ışıl ışıl taşlı avizeler ya da mekanın rengine uygun pastel renklerle bezenmiş lambaderler zevkinize göre seçeceğiniz ve evinizdeki dekorasyonunuza uygun özellikleri ile mekanınızda öncelikle sizin gözlerinize hitap edecek ve size iyi gelecek ki davetlileriniz de evinizde tarifi olmayan bir hoşlukla dekorasyonunuzu tamamladığınız aydınlatma tasarımlarınızla büyülenecektir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.