Ahmet Maranki ile Hızlı Kilo Verme

0

Kilo sorunu hayatımızı oldukça olumsuz etkilemektedir. Olumsuz etkiyi ortadan kaldırmak için sağlıklı bir diyet programı uygulamak gerekir. Ünlü diyetisyen Ahmet Maranki  nin önerdiği diyet programı oldukça olumlu sonuçları olmuştur. Birçok sanatçının da uyguladığı ve ideal kilo ulaşmışlardır. Doğal beslenme önerileriyle kilo verirken sağlığınızı korumanızı ve kilo verdikten sonra tekrar kilo almamanızı sağlar. Kilo vermeye karar vermişseniz uzman olan Ahmet Maranki diyetlerini öneriyoruz.

Bitkisel kürü aç karınla her gün bir bardak içiniz.

HAZIRLANIŞI,

5 gr funda yaprağı, 5 gr kekik, 5 gr yeşil çay, 5 gr biberiye, 5 gr rezene bunları karıştırıp 500 gr kaynayan suyun içine hazırladığımız bitkileri atıyoruz 5 dakika kaynatıyoruz sonra demini bırakınca süzgeç yardımıyla süzdükten sonra cam bir kavanoza koyup her sabah aç karınla bir bardak içiyoruz.

İkinci diyet önerimiz gene Ahmet Maranki nin elma sirkesi

MALZEMELER

200 ml su,  20 gr elma sirkesi, bir tatlı kaşığı bal

HAZIRLANIŞI

55 derecelik su sıcaklığına iki yemek kaşığı elma sirkesi, 1 tatlı kaşığı bal iyice karıştırınız.

Bu karışımı günde iki defa sabah ve akşam aç karınla içiniz. Sağlıklı zayıflama yöntemidir. Elma sirkesi sindirimi kolaylaştırır yağ yakar.

ahmet-maranki-ile-hizli-kilo-verme-2

şifalı kür

MALZEMELER

1.litre su, 30 gr mısır püskülü, 30 gr arpa, 30 gr ayrık kökü

HAZIRLANIŞI

1.litre su malzemeler karıştırılarak kaynatılır kaynadıktan sonra soğumaya bırakılır en son süzme işleminden sonra doğal bala tatlandırabilirsiniz içmeden önce birkaç damla limon suyu ilave ediniz. Bu kürü aç karınla sabah ve akşam olmak üzere iki defa içiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.