Ağdadan Sonra Sivilce Kızarıklık Yanma ve Kırmızı Noktalar Nasıl Geçer

Ağdayla beraber tahriş olan bölgelerinizi iyileştirmek için çeşitli yöntemler arıyorsanız elsedo sitesine girerek farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Ağda cilt üzerinde kızarıklığa neden olduğu gibi aynı zamanda sivilcelenmeye de sebep olur. Tahrişleri en aza indirgemek için uygulayacağınız yöntemler elsedo.com sitesinde ayrıntılarıyla paylaşılmaktadır.

Ağdadan sonra sivilce kızarıklık yanma ve kırmızı noktalar nasıl geçer sorusuna cevap verebilecek bir site niteliğinde olup bölgesel kızarma ve yanmalara karşı size çeşitli öneriler sunuyoruz. Güzel görünmek isteyen kadınlar bazen vücutlarında izler bırakacak ağda girişimlerinde bulunurlar. Vücudunuz çok hassas ve tepkisel ise; elsedo.com sitesinde yer alan önerileri uygulayabilirsiniz. Bu öneriler doğrultusunda vücudunuz ağdanın meydana getirdiği tahrişlerden etkilenmeyecektir.

Ağda işleminden sonra size nasıl davranmanız gerektiğini öğütleyen sitede ağda sonrası hangi bakımları uygulamalısınız sorularının cevaplarını da bulacaksınız. Ağda sonrası vücudunuzu kaşır ve kızarıklık olan yerlerle temas ederseniz sivilce kaçınılmaz olur. Bu bölgeyi son derece temiz tutmalı ve ağda sonrası tahrişi en aza indirgemelisiniz.

Ağdadan sonra sivilce kızarıklık yanma ve kırmızı noktalar nasıl geçer diye düşünüldüğünde bu sorunun ilk cevabını elsedo.com sitesinde bulacaksınız. Ağda sonrası oluşan siyah noktalar son derece normaldir. Gözeneklerin açılması için buhar kürlerini öneren sitede ağdadan sonra siyah nokta bakımının da nasıl yapılacağı anlatılmaktadır.

Ağda sonrasında dar giysilerin giyilmemesini öğütleyen sitede aynı zamanda doğal malzemelerle yapılan ağda sonrası kürleri de yapılmaktadır. Hem ağda sırasında hem de ağda sonrasında size ne yapmanız gerektiğini gösteren elsedo.com sitesinde farklı doğal tariflere de ulaşabilirasiniz. Ağda sonrasında yapılacak en hızlı uygulamanın buzla masaj yapmak olduğunu belirten siede aynı zamanda aspirin maskesi, karbanot maskesi, limon peelingi gibi çeşitli doğal bakım kürleri bulunmaktadır. Bu kürler ağdadan sonra uygulanıyor olup her cilt tipi için uygun kürlerdir. Uygulayacağınız peeling kürleri kızarıklıklara iyi gelirken; aspirin kürü ise kızarıklık ve sivilceleri iyileştirmeye yönelik doğal maskelerdendir. Ağdadan sonra uygulanan karbonat maskesi ise bölgeyi beyazlaştırarak kızarıklıkların kısa süre içinde geçmesini sağlar.

Buse Baltacı: