3D Duvar Kağıtları

Ev dekorasyonuna hem bayan hem de erkekler olarak çok önem vermekteyiz. Oturduğumuz evi sevmek, her baktığımız gün evimizden sıkılmamak çok önemlidir. Ev dekorasyon ederken her şeyin en iyi olmasına özen gösteririz ve evimize sıra dışılık katmak isteriz. Hem kendimizi memnun etmek hem de gelen misafirleri şaşırtmak isteriz. Evimizi dekore ederken pek çok dekor önerileri aklımıza gelir. Ama bir evi gösteren, ilk bakışta dikkatimizi çeken duvarlardır. Sade boyalar artık geride kalmaktadır ve boyaların yerini duvar kağıtları tutmaktadır. Eve hem ayrı bir hava katan hem de kullanımı kolay olan bu duvar kağıtlarını bayanlar çok sık kullanmaktadır. Son zamanlarda ise epey popüler olan 3 boyutlu duvar kağıdı oldukça dikkat çekmektedir. Kendimizi adeta ordaymışçasına hissetmemiz bu duvar kağıtları ile mümkündür ve oldukça gerçekçi durmaktadır. Şimdi sizlere birbirinden farklı 3D duvar kağıtları modellerini göstermek istiyorum.

1- Doğa Manzaralı Duvar Kağıtları

Doğayı seven ve doğayla bir bütün halinde yaşamak isteyen ev bireyleri bu imkanı her zaman bulamayabilirler. İşte bu yüzden evimizde sürekli kullanabileceğimiz bu 3D duvar kağıtları ile doğaya sürekli erişmiş şekilde hissedeceğiz kendimizi.

3D-duvar-kagidi-modelleri-2

2- Tünel Duvar Kağıtları

Kapalı ortamların gizemi ve büyüsünü sevenler için bu tünel duvar kağıtları çok ilgi çekici olacaktır. Sonsuzluğa uzanırcasına giden bu tüneller duvarlara eminim ki çok yakışacaktır.

3d-duvar-kagidi-tunel541-504312050416b

3- Gezegen Temalı Duvar Kağıtları

Uzay hakkında bir merakınız varsa bu tarz duvar kağıtları çok hoşunuza gidecektir. Gezegen temalı üç boyutlu duvar kağıtları, kendimizi sanki uzayda yaşıyormuş gibi hissetmemize neden olacaktır.

Custom-photo-font-b-wallpaper-b-font-Large-font-b-3D-b-font-sofa-TV-background

4- Deniz Manzaralı Duvar Kağıtları

Denizin güzelliğini ve ferahlığını sevmeyen yoktur sanırsam. Denizin maviliğinin verdiği huzuru yakalamak için bu üç boyutlu duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

iskele-3d-duvar-kağıtları

5- Üç Boyutlu Taş Duvar Kağıtları

Beton bir duvar yerine daha tarz duran taş duvarlar tercih etmek isteriz fakat her evde bunu uygulamak mümkün olmayabilir. Taş tutkunuz varsa bu tutkunuzu az da olsa tatmin edecek 3D taşlı duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz.

turuva-tas-tugla-desenli-dekoratif-duvar-kagidi-poster-2095-21-B

6- Şelale Duvar Kağıtları

Coşkun bir şekilde akan şelaleler ile odalarınıza farklılık katacak bu 3D duvar kağıtlarına bakmaktan kendinizi alamayacaksınız.

4

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.