2017 Gelin Ayakkabı Modelleri

Gelinliğimizi giydiğimiz gün her şey muhteşem olmalıdır. Hayatımızın en güzel hissetmemiz gereken gününde gelinlik kadar ayakkabılarımız da önemlidir. 2017 gelin ayakkabıları bu sene her gelinin rüyalarını süsleyecek desek sizi yanıltmış olmayız. Birazdan göstereceğimiz modellerden sonra sizin de bu duruma ikna olacağınıza eminiz ancak öncelikle 2017 gelin ayakkabı modelleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Bu sene gelin ayakkabıları son derece alışılmışın dışına çıkmış durumda;

  • Tasarımcılar bu sene ezber bozarak beyaz gelin ayakkabılarına ek olarak renkli gelin ayakkabıları da tasarlamaya başlamış durumdalar ve hepsi göz alıcı.
  • Taş detaylar ile hareketlendirilen ayakkabılarda, taş dizilimleri genel olarak topuk kısımlarına yapılmış ve çeşitli romantik desenler oluşturulmuş.
  • Dikkatli bir şekilde incelendiği zaman gelin ayakkabı modelleri; stiletto tarzında üretilmişler.
  • Önü açık ve dekolteli modeller oldukça göz doldurur niteliklere sahipler.
  • Mor, yeşil, sarı, pembe, şampanya gibi birçok rengin yanı sıra tabii ki beyaz modeller de her zamanki gibi koleksiyonlarda yerini almış durumda.

Prenses ve A kesim gelinlik modelleri için gelin ayakkabıları

Bu sene özelikle en fazla tercih edilen prenses ve a kesim gelinliklere uygun ayakkabı modelleri üretilmiş durumda. Yüksek ve ince topuklu gelin ayakkabıları bu gelinlikleri çok daha rahat taşımanıza ve boyunuzun daha uzun görünmesine yardımcı olacaktır. Ayakkabılarınızı gelinlik provalarınızda yanınızda bulundurmanız, gelinliğinizi daha hoş bir şekilde taşımanıza da yardımcı olur.

Balık gelinlik modelleri için gelin ayakkabıları

Özellikle balık etki gelinlerin seçmesi gereken bu modellerde yarım balık modeller ile vücudun çok daha ince ve fit göründüğü bir gerçek. 2017gelin ayakkabı modelleri ile bu gelinliklerin ayak dekoltelerini saten ve renkli modeller ile çok daha hoş hale getirebilir ve görüntünüzü kusursuzlaştırabilirsiniz.

Önü açık modeller yaz aylarında çok daha kullanışlı olacağı gibi platform isteyen bayanlar için de birçok alternatif düşünülmüş durumda. Topuklu ayakkabı tutkunu olan her bayanın istisnasız beğeneceği gelin ayakkabıları, birçok gelinin şimdiden tutkusu haline gelecek demek mümkün. Gelin ayakkabınızı çıkarmaya kıyamayacağınız modellerden birini siz de düğününüzde tercih edebilirsiniz.

Buse Baltacı: