2016 Sandalet Modelleri

Merhaba arkadaşlar, yaz ayları geldi çattı. Her yıl artan yaz sıcakları bizlerin giyim tarzını da değiştirmektedir. Her yıl yenilenen moda ile birlikte 2016’nın modası da çoktan belirlendi. Bunaltan yaz sıcaklarında kapalı ayakkabılar yavaştan raflara kaldırılmaya başlandı. Birbirinden güzel ve rahat sandaletler de kullanılmaya hazır hale geldi. Kış boyu ayaklarımız sürekli kapalı ayakkabılar içinde tıkılı kaldığı için yazları daha açık ve ince ayakkabılar kullanılmalıdır. Bu hem ayak sağlığımız için hem de sıcaktan bunalmamamız için oldukça önemlidir. 2016 moda renklerine ve desenlerine uygun sandaletler bizlerin beğenisine sunulmaya başlandı ve şimdi sizlerle 2016 sandalet modellerine hep birlikte bakalım ve ayaklarımızı özgürlüğe kavuşturalım bayanlar!

1- Püsküllü Sandaleletler

2016’nın modasına ait olan püskülleri kış aylarında bot ve çizmelerimizde oldukça sık kullanmıştır. Sıra artık sandaletlere geldi. Bulunduğu her yere yakışan ve ayrı bir hava katan püsküller, sandaletler de de ayrı bir hoş durmaktadır ve etnik bir hava katmaktadır. Topuklu veya da topuksuz her türlü modele yakışan bu püskülleri eminim yazın da çok beğenerek kullanacaksınız.

2- Kuru Kafalı Sandaletler

Kuru kafa teması uzun yıllardan beri severek kullandığımız bir model olup, daha çok genç kızlar tarafından daha çok ilgiyle kullanılmaktadır. Tek parmak sandaletler de de kullanılan bu kuru kafalar zımba modelleri ile birleşerek tam da gençlere ve kendini genç hissedenlere hitap etmektedir.

3- Zımbalı Sandaletler

2016’nın modasından olan zımbalı modeller sandaletlerde gayet şık ve güzel durmaktadır. Daha çok gündelik zamanlarda kullanabileceğimiz bu zımbalı sandaletler bayanlar tarafından oldukça beğenilmiştir. 2016 modasına ait olan tek parmak sandaletler de zımbalı modeller ile ayrı bir hoş durmaktadır.

4- Renkli Dolgu Topuk Sandaletler

Düz taban giymeyi sevmeyen bayanlarımızın öncelikli tercihi olan dolgu topuklar gündelik hayatımızda sürekli kullanabileceğimiz bir modeldir. Hem şık hem de rahat olması nedeniyle bayanlar tarafından oldukça çok tercih edilen sandaletlerdir. Birbirinden farklı renk ve desenleri ile 2016 yazına canlılık katmaktadır.

5- Taşlı Sandaletler

Bayanların vazgeçilmezi olan taşlar, sandaletlerde de ayrı bir şık durmaktadır. Hem gündelik hayatta hem de akşam dışarı çıkarken kolaylıkla kullanabileceğimiz bu taşlı sandaletler bayanları cezbedici özelliktedir.

6- Parıltılı Sandaletler

Bayanların çok hoşlandığı parıltılı ve ışıltılı sandaletler 2016’nın trendlerindendir. Parlak taş ve boncuklarla döşenen bu sandaletleri her yerde görmeniz mümkündür.

7- Boncuklu Sandaletler

Biz bayanlar için boncuk da tabi ki olmazsa olmazlardandır. Gündelik şıklığımıza şıklık katacak olan bu boncuklu sandaletler 2016 yaz modasında en çok kullanılan modellerdendir.

8- Süet Sandaletler

Oldukça sevdiğimiz bir kumaştan yapılan süet ayakkabıları temizlemekte zorlandığımız için tercih etmekten zaman zaman kaçınırdık fakat 2016 yazın da bu modelleri daha çok tercih edeceğiz gibi duruyor.

9- İşlemeli Sandaletler

İşlemeli modellerden hoşlanmayan bayan yoktur sanırım. Sandaletlerin üzerine işlenen taş ve süslemeler 2016 yaz sandaletlerinde oldukça havalı durmaktadır.

Şule: