2016 Plaj Elbisesi Modelleri

Merhaba arkadaşlar, malumunuz yaz ayları getirdiği sıcaklar ile birlikte geldi başladı. Başlayan bu yaz sıcakları git gide bizleri yakmakta ve bunaltmaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile deniz, kum ve güneş sezonu açılmış bulunmaktadır. 9 aydır beklediğimiz bu hasret artık son bulmaktadır. Akın akın sahillere ve havuzlara koşan bay ve bayanlarımız elbette ki ne giyeceklerini kafalarında düşünmektedirler. Bayanların daha çok dikkat ettiği bu kıyafet mevzuları plaj elbiselerinde de sorun haline gelmektedir. Plajlarda şık ve güzel durabilmek için 2016 yaz modasında bu plaj elbiselerine mutlaka bir göz atmanız gerekmektedir. Bikini ve mayo üstlerine giyilen bu plaj elbiseleri, sahillerde gezerken çok kullanışlı olmaktadır. Birbirinden güzel modelleri ile karşımıza çıkan 2016 plaj elbisesi modellerine hep beraber göz atalım ve bu yaz hangisinin üstümüze yakışacağına hemen karar verelim! Yaz gelip geçmeden sakın hevesiniz içinizde kalmasın 🙂

1- Belden Büzgülü Plaj Elbiseleri

2016 modasında bluz ve gömleklerde sıklıkla karşılaştığımız büzgülü modeller plaj elbiselerinde de boy göstermektedir. Kısa ve uzun modelleri ile karşımıza çıkan bu modeller plaj elbiselerine farklı bir tarz katmaktadır.

2016-Modası-plaj-elbisesi-Kataloğu-kırmızı-belden-büzgülü-plaj-elbisesi-modelleri

2- Karışık Renkli Plaj Elbiseleri

Sade düz renklerin artık modası çoktan geçmektedir. 2016 modasına ait olan karışık renkleri plaj elbiselerinde çok seveceksiniz. Zaten yaz aylarında daha bir canlı ve enerjik olmaktayız. Bizim bu canlılığımızı yansıtacak olan karışık renkler ile plajlarda göz dolduracaksınız.

2016-plaj-elbise-modelleri-1-500x800

3- Uzun Plaj Elbiseleri

Plaj elbisesi denildiğinde genelde kısa elbiseler aklımıza gelmektedir fakat hem uzun hemde güzel pek çok model bulunmaktadır. Yırtmaçlı veya yırtmaçsız olarak kullanabileceğimiz bu uzun plaj elbiseleri plajlara farklılık katmaktadır.

2016-plaj-elbise-modelleri-2-500x800

4- Örgü Plaj Elbiseleri

Bayanların severek kullandığı örgü modeller, plaj elbiselerinde de oldukça değişik ve güzel durmaktadır. Örgülerin verdiği transparanlıklar da ayrı bir çekici durmaktadır.

elbise-6496

5- Çiçek Desenli Plaj Elbiseleri

Bayanların her kıyafet, ayakkabı ve çantalarının en az birinde rastlayabileceğiniz çiçekler, plaj elbiselerinde de vazgeçilmezlerdendir. Plajlara ayrı bir canlılık ve tazelik katan bu çiçek desenli plaj elbiselerini kullanmayı çok seveceksiniz.

Mor-Çiçek-Desenli-Plaj-Elbisesi

6- Beyaz Püsküllü Plaj Elbiseleri

Püskül modası git gide tüm kıyafetlerimizi baştan sona sarmaktadır. Bayanların çok hoşuna giden bu püsküller 2016 yaz modasına damgasını vurmaktadır. Plaj elbiselerinde çok zarif ve güzel duran bu püsküllü modeller bayanların gözde modellerindendir. Ayrıca beyazın asilliği ile birleşen bu püsküller, plajlarda fark yaratacaktır.

plaj-elbisesi

7- Dantelli Plaj Elbiseleri

Herkesin dönüp dolaşıp mutlaka beğeneceği danteller, plaj elbiselerine sıra dışılık katmakta ve şık bir görüntü sağlamaktadır. Gece ve gündüz sürekli kullanabileceğimiz bu plaj elbiseleri bayanların severek kullandığı bir modeldir.

summer-v-neck-white-women-s-cover-ups-lace-beach-tunic-pareo-beach-dress-bikinis-mujer

8- Straplez Plaj Elbiseleri

Yaz aylarında plajlarda en çok kullanılan modellerden biri de straplez plaj elbiselerdir. Güneşlenme sıkıntısından dolayı sıklıkla tercih edilen bu straplez modeller, bikini ve elbise izlerinden bizi kurtaracaktır. Tabi straplez plaj elbisesinin altına straplez bikini giymek daha mantıklı olacaktır ve daha hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Victorias-Secret-Plaj-Elbisesi-1

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.