2016 Mayo Modelleri

0

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere 2016 yazına damgasını vuracak olan mayo modellerinden bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz gibi yaz ayı geldi çattı. Okulların tatil olmasıyla birlikte herkesin yazlık mekanlara akın edeceğini tahmin edebiliyorum. Denize, havuza gideceklerin en büyük problemi ise ne tarz mayo giyeceklerini bilememesidir. Sürekli değişen modaya uymak tabiki hepimiz isteriz. Bu yüzden sizlere yardımcı olmak amacıyla bu yazın trend mayo modellerine hep birlikte göz atalım isterseniz.

1- Siyah Beyaz

Günlük hayatımızda kurtarıcı renkler olan siyah ve beyaz mayo modasında da kendini göstermeyi başardı. Kilolu bayanlarımız genelde siyah rengini tercih ettiğinden mayoda da onlar için siyah renk mayolar kurtarıcı olacaktır. Artık renkli modellerden sıkılan bayanlarımız da bu tarz mayoları tercih edebilirler. Daha asil ve ağır duran bu mayolar uzun bir süre yaz trendi olacak gibi duruyor. 2016-mayo-modeli

2- Transparan Sevenler İçin

2016 yaz modasının bir diğer gözde modeli ise transparan olan mayolar. Bikini giymeyi tercih etmeyenler ve normal mayoları da çok kapalı bulanlar için bu tarz modeller bayanlar için ideal olabilir. 2016-mayo-renkleri-modelleri-17

3- Elbise Mayolar

Özellikle büyük beden bayanlar tarafından özellikle tercih edilen elbise tarzındaki mayolar bu yıl da ön planda yer alıyor. Çeşit çeşit renkleriyle dikkat çeken bu modeller bayanlar tarafından çok beğenilmekte ve uzun yıllar modasını geçirmeyecek gibi duruyor.

buyuk-beden-may-20152104092159794

4- Straplez Mayolar

Bayanların yazın önemli problemlerinde biri de güneş yanığı izidir. Yazın sahilde güneşlenirken ip askılar yüzünden parça parça bronzlaşabiliriz. Bu da daha sonraki zamanlarda tişörtlerimiz altından hoş bir görüntü bırakmayabilir. Bu yüzden yazları straplez mayo kullanan bayanlarımız da gün geçtikçe artıyor diyebiliriz. 2016 modasının gözdesi ise straplez korseli mayolar. Korseli olması, bayanlarımızın yazları kilo takıntısından kurtulmasına bir nebze de olsa ilaç gibi gelebilir.Straplez-etekli-mayo-modelleri

5- Resimli Mayolar

2016 modasında oldukça kullanılan mayolardan biriside resimli ve figürlü mayolardır. Farklı renk ve modellerde olan bu mayolarda oldukça bayanların dikkatini çekmektedir. Bildiğiniz gibi resimli modeller günlük hayatımızda da çok tercih ettiğimiz tarzlardan biridir. Bundan dolayıdır ki yaz modasında da kendisini göstermesi geç olmamıştır.

2016-Hayvan-Desenli-Mayo-ve-Bikini-Modelleri

6- İşlemeli Mayolar

2016’nın değişik tarzlarından biri olan işlemeli mayolar oldukça dikkat çekici olmaktadır. Sıradan düz mayolardan hoşlanmayan bayanlar farklılığı bu modellerde bulabilirler.

Screen-Shot-2016-04-06-at-15.32.15

7- Taşlı Mayolar

Bildiğiniz gibi biz bayanlar her yerde her zaman şık olmak isteriz. Şıklık sevdası günlük hayattan sonra şimdide plajlarda kendini gösteriyor. Bu taşlı modellerle 2016’nın yazına damganızı vurabilirsiniz.

Victoria3

8- Fermuarlı Mayolar

Bilindiği üzere mayo veya da bikinilerde herhangi bir fermuar, düğme gibi açma kapama yerleri olmaz. Artık mayolarda da fermuar modası geliyor! 2016 yazında plajlarda bu modellerden görürseniz sakın şaşırmayın, eğer sizde fark yaratmak istiyorsanız bu modellere bir göz atmanızı öneririm.

mayo-modelleri-4

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.