2016 Kot Şort Modelleri

0

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda size her senenin olduğu gibi  2016 yazının da gözdesi olan kot şort modellerinden bahsetmek istiyorum. Her sene artan yaz sıcaklarından dolayı uzun pantolonlar yerini kot şortlara bırakmaktadır. Şimdi sizlere 2016 yaz modasında en çok rağbet gören kot şort modellerinden bahsedeceğim. Bu yazımız umarım sizler için faydalı olur.

  1. Yazın Gözdesi Zımbalı

Evet! İlk başta ele alacağımız kot şort modeli zımbalı olanlar. İlk zamanlarda ayakkabılarda baş gösteren zımba modası bu yılda kot şortlarda yerlerini aldı. Ayakkabılarda, gömleklerde ve daha bir çok kıyafette bayanlar tarafından çok beğenilen zımbalı modellerin kot şortlarda da beğenileceği bir aşikar. Zımbalı-Kot-Şort-Modelleri-2014-Rivets-Shorts-11

2. Yırtık Kot Şortlar

Geçtiğimiz yaz ve kış aylarında oldukça rövanşta olan yırtık kot modelleri 2016 yazında da kendini şortlarda göstermekte. Artık neredeyse yırtık olmayan şort kot şort modelleri görmemekteyiz diyebiliriz. Bayanlar tarafından oldukça yoğun ilgi gösterilen yırtık kot şort modelleri gün geçtikçe tüm bayanlar tarafından giyilmektedir. Önümüzdeki bir kaç sene içinde de ilgisini kaybetmeyecek gibi duruyor.

kot-sort1-4751

3. Vazgeçilmez Yüksek Bel

Son yıllarda trend olan yüksek bel pantolonlar yazın da kot şort olarak kendini gösteriyor. Düşük belin yerini alan yüksel bel modeller artık bayanların yeni vazgeçilmezidir. Yeni moda olan kısa üstlerle birlikte kombin yapılan yüksel bel kot şortlar oldukça tarz durmaktadır. Yazın tatile çıkacaklar için bu kombinler ile gün içinde çok rahat edebilirsiniz ve bütün gözleri üstünüze çekebilirsiniz bizden demesi.

4. Boyfriend Kot Şortlara devam

Artık yazın bir çok kişide boyfriend kot şort modellerini görmemiz mümkün. Özellikle mango ve ürünlerinde daha kolay bulabileceğiniz boyfriend kot şortları bu yaz daha da çok ön planda olacak gibi. Tabi ki daha çoğunluğun boyfriend şortlar için olumlu yorumda bulunduğunu söyleyemem. Ancak izlenimim yavaş yavaş insanların yorumlarının değiştiği yönünde. Rahatlığı, farklı tarzı ve stili ile boyfriend kot şortu deneyebilirsiniz.

5. Mini Kot Şortlar gittikçe Minileşiyor

 

Her yaz dediğim gibi sıcaklar artıyor artıyor artıyor. Bununla beraber yazın giyilen şortların miniliği de o derece artıyor. Ve artık Mini Kot Şortları daha çok rağbet gördüğünü gözlemliyorum. Bu yaz da çok sıcak geçecek açıklaması geldiğine göre kesinlikle mini mini şortlara devam!

6- Renkli Kot Şortlar

Kot şort denince aklımıza genelde kot rengi olan mavi gelir. Ama 2016’nın yaz modası bu alışılagelmiş fikri yıkma çabasında. Birbirinden farklı renkleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu yaz modasına uymak için evdeki sıradan kot şortlarımızı istediğimiz renge boyayabiliriz, ne dersiniz?

yazlik-kot-sort-modelleri-moda-renkleri

7- Dantel İşlemeli Kot Şortlar

Kot şortlarıyla şıklık yaratmak isteyen bayanlar bu modelleri kesinlikle 2016 yazında kullanmalıdırlar. dantel-islemeli-bayan-kot-sort

8- Yazın Simgesi Çiçekli Kot Şortlar

Malum yaz ayında olduğumuz için daha bir kıpır kıpır daha bir cıvıl cıvılız. Bu yüzdendir ki giydiğimiz kıyafetlere de bu ruh halimizi yansıtmaktayız. Çiçekli kot şortlarla yaza ayak uydurmanın tam zamanı!

trend-Yazlık-Şort-Modelleri

 

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.